Kierowca skody nabił się na bariery na wiadukcie przy ul. 1 Maja w Olsztynie. Jeden pas ruchu jest zablokowany

2023-02-07 19:40:27(ost. akt: 2023-02-07 19:58:57)
Jak on to zrobił?! — zastanawia się jeden z uczestników zdarzenia

Jak on to zrobił?! — zastanawia się jeden z uczestników zdarzenia

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś (wtorek 7 lutego) około godz. 19 na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Artyleryjską i ul. Wojska Polskiego. Kierowca skody stracił panowanie nad autem i nabił się na przydrożne barierki. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu drogowym.
Na całe szczęście zdarzenie wyglądało groźniej, niż faktycznie było. Można powiedzieć, że zarówno kierowca skody jak i pasażerka mieli dużo szczęścia, bo z całego zdarzenia wyszli bez szwanku. Co prawda na miejsce zostały zadysponowane służby ratunkowe, jednak uczestnicy nie wymagali pomocy medycznej.

Na miejscu zdarzenia ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia potrwają do momentu usunięcia pojazdu, co z racji na specyfikę zdarzenia może być nie lada wyzwaniem.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, ze 32-letni kierowca osobowej skody jadąc ul. 1 Maja w kierunku al. Wojska Polskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery drogowe — przekazuje nam post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie— Kierowca został ukarany mandatowo. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy — dodaje post. Żur.

Na miejscu jest nasz fotoreporter Zbigniew Woźniak. Zobacz jego fotorelację ze zdarzenia.

Karol Grosz

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Fot. Zbigniew Woźniak

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. The Observer #3108393 8 lut 2023 08:22

    CZy ten artykuł był pisany przez jakiegos człowieka z innego rejopnu Polski, który nie zna topografii Olsztyna. Nie ma skrzyżowania/wiaduktu na ulicy 1go Maja. A miejsce zdarzenia to ulica/skrzyżowanie Partyzantów/Artyleryjska/Wojska Polskiego. Niech ktoś przed publikacją czyta i weryfikuje co tam jest pisane. Kolejny raz wyszedł "profesjonalizm' GO niestety

    odpowiedz na ten komentarz