Budowlańcy zamienili ulice Olsztyna w chlew. Strażnicy miejscy wystawili im mandaty

2023-01-27 09:37:29(ost. akt: 2023-01-27 09:46:39)

Autor zdjęcia: Straż Miejska Olsztyn

Olsztyn od wielu miesięcy przypomina plac budowy. Podczas prac budowlańcom często zdarza się nabrudzić, jednak zgodnie z prawem brud nie może wykraczać poza plac budowy, a zgodnie z dobrymi manierami po tym jak się nabrudzi, wypada po sobie posprzątać.
Strażnicy miejscy z Olsztyna przeprowadzili kontrolę al. Piłsudskiego i ul. Szymborskiej. Mieszkańcy i kierowcy zwracali uwagę, że obydwie jezdnie są bardzo zanieczyszczone przez ekipy budowlane, które prowadzą prace na okolicznych budowach.

Zgłoszenia okazały się prawdziwe a kierownicy prac zostali ukarani mandatami. Po interwencji od razu skierowano pracowników do doprowadzenia dróg do porządku.

kg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. BCS #3108220 27 sty 2023 13:45

    W cywilizowanym świecie to było by niedopuszczalne, ale człowiek jako jednostka się tu nie liczy. To samo dotyczy się odśnieżania ulic i chodników w Olsztynie, kompletna ignorancja i brak szacunku. Jeśli miasto nie ma odpowiedniego sprzętu, to niech zatrudni firmy które mają traktorki i plugi uliczne. Tu soli nie trzeba spać, ale skrupulatnie zbierać śnieg i błoto z ulic i chodników...

    odpowiedz na ten komentarz