Licytacje WOŚP w Olsztynie trwają! Niektóre aukcje mogą zaskoczyć

2023-01-26 19:00:00(ost. akt: 2023-01-26 15:22:22)

Autor zdjęcia: fb Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można na wiele sposobów. Podczas 31. Wielkiego Finału będą miały miejsce, jak co roku, również licytacje. Niektóre z nich przekroczyły już barierę kilku tysięcy złotych.
Zbliża się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak co roku, pomagać można nie tylko wrzucając symboliczną "złotówkę" do puszki, ale również biorąc udział w licytacjach charytatywnych na jednym z portali aukcyjnych.

W województwie warmińsko - mazurskim, najbardziej popularną zbiórką jest zwiedzanie parlamentu i obiad z Urszulą Pasławską.

Urszula Pasławska - urodzona w Biskupcu, polska polityk i samorządowiec. Od 2015 jest posłanką na Sejm VII, VIII i IX kadencji.

Na drugim miejscu jest gitara z podpisami zespołu HUNTER. Gitara akustyczna jest oklejona grafikami związanymi z tragedią, która aktualnie dzieje się na Ukrainie. Na przodzie gitary naklejony jest tekst utworu "Kiedy umieram" po ukraińsku.

Podium zamyka pobyt w domu nad jeziorem Warmia. Siedlisko Borówkowo na Warmii oferuje pobyt w całorocznym domu, dla maksymalnie dziesięciu osób.

Warta uwagi jest również licytacja dotycząca sesji zdjęciowej, zrobiona przez fotoreportera Gazety Olsztyńskiej, Kamila Forysia. Zwycięzca sam może wybrać rodzaj sesji plenerowej: motoryzacyjna, kobieca lub rodzinna.