Sanah na studniówce liceum z Olsztynka. Nieziemskie wykonanie i ogromne wzruszenie [VIDEO]

2023-01-24 20:00:12(ost. akt: 2023-01-24 15:34:31)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

W sobotę (21 stycznia) odbył się Bal Studniówkowy uczniów z Zespołu Szkół im. K.C. Mrongowiusza w Olsztynku. Na wszystkich zaproszonych uczniów, nauczycieli i gości czekała niespodzianka, która wzbudziła we wszystkich wielkie emocje.
Ta studniówka różniła się od tych z poprzednich lat.

Na wszystkich obecnych w Hotel Parku, ponieważ właśnie tam miał miejsce bal, czekała nie tylko niespodzianka muzyczna, ale również taneczna.

Zaraz po oficjalnej części i podziękowaniach, wystąpiły dwie licealistki z I Liceum im. Jacka Kaczmarskiego w Olsztynku. Kinga Lewandowska i Anna Szostek wykonały piosenkę "Nic dwa razy" z nowej płyty Sanah. Tym występem wzruszyły nie tylko grono pedagogiczne, ale również uczniów, którzy już niedługo podejdą do najważniejszego egzaminu w życiu.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem video


Nad polonezem czuwała jak zawsze Pani Dorota Dworczak, która jak co roku dodała coś nowego i sprawiła, że wszystko skomponowało się w piękną całość.

Niespodzianką taneczną okazała się "Belgijka" odtańczona przez uczniów całego Zespołu Szkół im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza. To duża zmiana, ponieważ taniec najczęściej miał miejsce po północy, jednak w tym roku zdecydowano na przeniesienie go do oficjalnej części studniówki.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Lechosław #3108161 26 sty 2023 08:20

    A jeszcze bardziej wzruszyła maturzystów i grono pedagogiczne obecność na studniówce samego Pana Tadeusza wraz z całym rodem Sopliców

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz