Znany youtuber o stadionie Stomilu: "Dla większości to pewnie jest g*wno, ale mi się podoba" [VIDEO]

2023-01-24 09:57:59(ost. akt: 2023-01-24 12:05:51)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Emil Marecki

To nie pierwsza wycieczka you tuberów do Olsztyna. Kartofliska (Radosław Rzeźnikiewicz) i Pan Adrian wybrali się na olsztyńskie stadiony, żeby zobaczyć dlaczego są tak krytykowane. Sami mówią, że podoba im się styl oldschoolowy.
Na YouTube pojawiła się nowa seria filmów, w której Kartofliska i Pan Adrian, mają zamiar jeździć po wszystkich stadionach w Polsce, żeby ocenić je osobiście a nie przez komentarze innych.

Pierwszym miastem na liście youtuberów znalazł się Olsztyn.

Na początek w ogniu krytyki miał stanąć Stadion Warmii. Z racji, że obiekt znajduje się na Zatorzu, nie obyło się również od komentarzy odnośnie słynnej dzielnicy Olsztyna. Krytyków zachwycił design stadionu, który na trybunach ma zrobioną mozaikę z kapsli po piwie.

— No kurde mi się tu podoba, bardzo fajny klimat tu jest — mówi jeden z youtuberów, podkreślił również, że stadion może wyróżnić się "tajnym przejściem dla dzików".

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem video


W drugim puncie wycieczki znajdował się stadion Stomilu Olsztyn.

— Nigdy tu nie byłem, a zawsze chciałem ten stadion zobaczyć. Tu jest taki old school. — mówi Radosław Rzeźnikiewicz prowadzący kanał Kartofliska - Dla większości to pewnie jest g*wno, ale mi się podoba.

Na koniec, krytycy wybrali się na stadion, który znajduje się na Dajtkach. Podkreślili, że to obiekt należący do zespołu FC Dajtki, którzy grają w B klasie.

— Średni, taki plastikowy. No ku**a taki szkolny orlik. — powiedział Pan Adrian.

Youtuberzy podsumowali, że najładniejszym stadionem w Olsztynie zdecydowanie jest stadion Stomilu Olsztyn podkreślając, że obiekt ma nie tylko klimat ale i wiernych kibiców. Drugie miejsce przypadło Stadionowi Warmii, a ostatnie dostały Dajtki.