Zagłosuj w plebiscycie Olsztyńskiego Teatru Lalek

2023-01-16 15:19:38(ost. akt: 2023-01-16 15:21:54)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Urząd Miasta w Olsztynie

Tworzą niepowtarzalne spektakle, które docenia publiczność i specjaliści. Trwa plebiscyt publiczności, w którym można wskazać ulubione sztuki oraz aktorów.
Dla zespołu Olsztyńskiego Teatru Lalek zdobywanie laurów to niemal codzienność. Olsztyńscy twórcy często przywożą do stolicy regionu nagrody i wyróżnienia z przeróżnych przeglądów i festiwali.

Teraz jest doskonała okazja, by rodzima publiczność uhonorowała tych ulubionych i najlepszych. Cały czas można głosować w czterech kategoriach: ulubiony spektakl, postać ze spektaklu, ulubiona aktorka, ulubiony aktor.

Głosować mogą wyłącznie widzowie, którzy obejrzeli spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek oraz mają formularz załączony do biletu na przedstawienie Olsztyńskiego Teatru Lalek w okresie trwania plebiscytu. Należy wypełnić ten formularz i wrzucić go do urny wystawionej we foyer OTL. Głosujący również mogą liczyć nagrody.

Organizatorzy czekają na wskazania publiczności do końca lutego.

Plebiscyt publiczności Olsztyńskiego Teatru Lalek odbywa się czwarty raz. Ogłoszenie jego wyników odbędzie się podczas Gali Dnia Lalkarza (21 marca).

Regulamin plebiscytu oraz repertuar Olsztyńskiego Teatru Lalek są na stronie internetowej instytucji.