Zapraszamy na bezpłatną konferencję w Olsztynie w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab EKONOMIA WODY!

2023-01-12 07:53:52(ost. akt: 2023-01-12 09:52:57)
Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję Silna Inteligentna Specjalizacja „Ekonomia Wody”. Potrzeba zmian czy kontynuacji? która odbędzie się 20 stycznia 2023 r. w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Przystań, ul. Żeglarska 4 w Olsztynie.
Podczas konferencji porozmawiamy z ekspertami o przyszłości sektora i zaprezentujemy kreatywne inicjatywy studentów oraz doktorantów z województwa. Przedstawimy doświadczenia z wdrażania środków unijnych perspektywy 2014-2020 oraz możliwości rozwoju inteligentnej specjalizacji „Ekonomia Wody”. Wydarzenie zakończy się obiadem i networkingiem, który będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami i do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby wziąć udział w Konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem . Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji nt. wydarzenia znajdą Państwo na stronie .

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Ekonomia Wody”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Ekonomia Wody.

Realizacja finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.