Biedronki w Olsztynie otwarte w niedziele. Tak ta sieć handlowa obchodzi zakaz handlu?

2023-01-04 15:29:04(ost. akt: 2023-01-04 15:38:43)
Biedronka startuje z nową akcją

Biedronka startuje z nową akcją

Autor zdjęcia: biedronka.pl

Biedronka rozszerza swoją ofertę o możliwość wypożyczania książek. Z biblioteki można korzystać również w niedziele. Czy w ten sposób sieć obchodzi zakaz handlu? W Olsztynie na liście jest aż 15 sklepów.
Biedronka poinformowała, że w niektórych sklepach otwiera wypożyczalnie książek, z których będzie można korzystać przez "siedem dni w tygodniu, w godzinach otwarcia sklepu". Na stronie sieci pojawił się regulamin korzystania z bibliotek. W Olsztynie wymieniono aż 15 sklepów.


Jak wypożyczyć książkę w Biedronce?


Akcję sieci dyskontów reklamuje m.in. slogan "Wypożycz i czytaj książki każdego dnia. Korzystaj z biblioteki Biedronki i wypożyczaj książki dla dzieci przez siedem dni w tygodniu". Z oferty skorzystają posiadacze karty Moja Biedronka w wersji papierowej lub elektronicznej.

Aby wypożyczyć książkę w Biedronce, wystarczy zwrócić się do kasjera oraz wpłacić kaucję o wysokości 3 zł. Opłata zostanie zwrócona przy zwrocie, klient będzie mógł też zamiast tego wypożyczyć kolejną lekturę.

Wypożyczenie książki będzie możliwe również za pośrednictwem kasy samoobsługowej, ale przy zwrocie będzie trzeba i tak udać się do kasjera. Za jednym razem klient może wziąć dwie książki na okres dwóch tygodni.


Które niedziele są handlowe w 2023 roku?


Będzie ich siedem, a przypadają na: 29 stycznia, 2 kwietnia, 30 kwietnia, 25 czerwca, 27 sierpnia, 17 grudnia i 24 grudnia.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Zola #3108016 15 sty 2023 15:10

    A na jakiej zasadzie działają takie biedronki? Byłam dzisiaj w dwóch podanych w liście i zamknięte. Nieładnie tak wprowadzać w błąd uprzednio nie sprawdzając.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz