To czytaliście w 2022: Nowy trend TikToka i gwiazda muzyki disco polo w Olsztynie. Teledysk do wakacyjnego hitu został nagrany na Plaży Miejskiej

2022-12-31 07:00:33(ost. akt: 2022-12-30 15:10:42)

Autor zdjęcia: Aleksander Modzelewski

W tej krótkiej serii przypomnimy wam nasze najlepsze artykuły z 2022 roku. Co się działo, co warto zapamiętać, czym żył Olsztyn a czym województwo warmińsko-mazurskie? Zapraszamy do podróży po 2022 roku.

15 lipca 2022


Pół miliona wyświetleń w jeden dzień, czołowy trend na TikToku, olsztyńskie celebrytki i Plaża Miejska w teledysku. To brzmi jak doskonały przepis na wakacyjny hit. Piosenka może być doskonałą promocją Olsztyna i jego walorów turystycznych. Teledysk obecnie jest na pierwszym miejscu na liście YouTube w kategorii "Muzyka".

Kamil Kossakowski — piosenkarz z grupy „DiscoBoys” kilka dni temu zamieścił fragment swojej nowej piosenki na TikToku. Kawałek „Wakacje” podbija internet.

Wiecie, że teledysk powstał w Olsztynie?


Grupa DiscoBoys wypuściła swój najnowszy singiel „Wakacje”. W dobę po publikacji teledysk zdobył ponad 500 tys. wyświetleń. Komentujący okrzyknęli go „hitem lata jakiego jeszcze nie było”.

Teledysk do „Wakacji” powstał w Olsztynie we współpracy z Pawłem Pilipienko- znanym olsztyńskim filmowcem. Pilipenko odpowiada za ponad 300 klipów, w tym takich muzyków jak Mandaryna, Sławomir, Echo czy After Party.


W teledysku wystąpiły dwie znane olsztyńskie tiktokerki — Patrycja i Ola Chorążewicz. Bliźniaczki mają prawie 130 tys. obserwatorów na TikToku i 3,7 mln polubień.

@tola_o

jutro o 18 na kanale na yt u @kamilkossakowski premiera nutki DiscoBoys "Wakacje" i teledysk w ktorym mialysmy okazje wystapic🥰 #olsztyn

♬ DISCOBOYS WAKACJE - Kamil Kossakowski