Makabryczne odkrycie w gminie Purda (powiat olsztyński).W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny. Zatrzymano kobietę, która może mieć związek z jego śmiercią

2022-12-28 12:39:54(ost. akt: 2022-12-28 12:42:42)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

W jednym z bloków na terenie gminy Purda (powiat olsztyński) znaleziono w środę ciało mężczyzny. Zatrzymano kobietę, która może mieć związek z jego śmiercią. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratury wykonują czynności - podał PAP Andrzej Jurkun z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.
Jak poinformował PAP mł. asp. Andrzej Jurkun, w środę rano oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny w jednym z bloków na terenie gminy Purda.

"Na miejsce skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i techniki kryminalistyki. W czynnościach bierze udział prokurator. Ciało mężczyzny zabezpieczono i zostanie poddane sekcji zwłok. W trakcie czynności policjanci zatrzymali kobietę, która może mieć związek ze śmiercią mężczyzny" - podkreślił Jurkun. Dodał, że jej udział w zdarzeniu jest przedmiotem prowadzonego postępowania. Policja nie podaje szczegółów zdarzenia.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn- Południe. (PAP)