Najpopularniejszy sportowiec Powiatu Olsztyńskiego

2022-12-15 21:05:50(ost. akt: 2023-01-31 20:07:05)
Lista kandydatów jest otwarta, więc swoje propozycje można przysyłać na adres sport@gazetaolsztynska.pl. Głosujemy za pomocą sms-ów (2,46 zł brutto), które wysyłamy na numer 7248, w treść wpisując jedynie odpowiedni kod (są zaznaczone na czerwono).
* Lena Bartlewska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.1
* Norbert Buchholz (piłka nożna, Pisa Barczewo) go.spo.2
* Wojciech Bućko (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.3
* Barbara Budek (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.4
* Magdalena Budek (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.5
* Bartosz Dobroński (piłka nożna, Tęcza Biskupiec) go.spo.6
* Mikołaj Dziadura (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.7
* Dariusz Gołębiowski (piłka nożna, Tęcza Biskupiec) go.spo.8
* Dominik Gośliński (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.9
* Szymon Haponik (kolarstwo torowe, SK Stawiguda) go.spo.10
* Kinga Jackowska (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.11
* Andżelika Jeroszewska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.12
* Mikołaj Kania (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.13
* Anna Kawa (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.14
* Aleksander Kopacki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.15
* Dawid Kostyra (lekka atletyka, Jelonki Dobre Miasto) go.spo.16
* Bartosz Kowalewski (tenis, Biskupiec) go.spo.17
* Dominika Kożuszek (lekka atletyka, Jelonki Dobre Miasto) go.spo.18
* Michał Królicki (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.19
* Patrycja Maleszka (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.20
* Hanna Nowakowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.21
* Wojciech Nowakowski (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.22
* Michał Przybylski (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.23
* Hubert Radzki (piłka nożna, DKS Dobre Miasto) go.spo.24
* Michał Romańczuk (piłka nożna, Orzeł Czerwonka) go.spo.25
* Kinga Rybkiewicz (kolarstwo torowe, LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec) go.spo.26
* Szymon Stokłos (kolarstwo torowe, SK Stawiguda) go.spo.27
* Sandra Stupakowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.28
* Iwo Urbanowicz (lekka atletyka, Asy Dywity) go.spo.29
* Maja Woytitzki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.30
* Sophie Woytitzki (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.spo.31
* Maja Wojnicz (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.32
* Bartosz Zabłotny (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.33
* Wiktoria Żelichowska (sporty walki, Egida Biskupiec) go.spo.34