Najpopularniejszy Instruktor /Trener personalny

2022-12-15 20:27:17(ost. akt: 2023-01-31 20:04:27)
Po raz kolejny nasi czytelnicy mogą zagłosować w kategorii sms-owej Najpopularniejszy Instruktor/Trener personalny.
Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod (są zaznaczone na czerwono). Zwycięzca weźmie udział w Balu Sportowca (18 lutego) jako jeden z laureatów 62. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa.

Rafał Ambo (R.AMBO Park, Olsztyn) go.ins.1
Igor Berezovskyi (Planeta Formy, Olsztyn) go.ins.2
Beata Bertolassi (Olsztyn) go.ins.3
Gabriela Chmielewska (Fitnesska, Olsztyn) go.ins.4
Monika Gauk-Bujalska (Fitnesska, Olsztyn) go.ins.5
Anna Godlewska (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ins.6
Natalia Grabowska (Fitnesska, Olsztyn) go.ins.7
Natalia Grala (Lion Workout, Giżycko) go.ins.8
Przemysław Grala (Lion Workout, Giżycko) go.ins.9
Kacper Grażul (Siłownia KG Gym, Olsztyn) go.ins.10
Piotr "Jopter" Haraburda (RIO Jits & Gym, Olsztyn) go.ins.11
Robert Kaczkowski (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ins.12
Anna Kaim (Planeta Formy, Olsztyn) go.ins.13
Jakub Koszczka (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ins.14
Miłosz Lenart (trener biegowy, ML Kętrzyn) go.ins.15
Izabela Łagun (Fitnesska, Olsztyn) go.ins.16
Anna Marcinkiewicz (Pole Dance Studio Anabelle Academy, Olsztyn) go.ins.17
Ewa Najmowicz (MRS.SPORTY w Olsztynie, Hotel Warmia Park w Pluskach) go.ins.18
Patrycja Polakowska (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ins.19
Paweł Pszczółkowski (trener biegowy Pszczółkowski Team, Olsztyn) go.ins.20
Anna Reszka (Fitness Kętrzyn) go.ins.21
Beata Rosińska (Fit&Fun Dance, Olsztyn) go.ins.22
Paweł Smolik (Camel Fight Club Olsztyn) go.ins.23
Sylwia Taczała (Olimpia Fitness Club, Olsztyn) go.ins.24
Rafał Truszkowski (Siłownia Dragon, Kętrzyn) go.ins.25
Adrian Turkowski (CTS Centrum Treningowo-Szkoleniowe, Olsztyn) go.ins.26
Patrycja Wieczorek (Planeta Formy, Olsztyn) go.ins.27
Artur Wilemski (Fitness Sport Studio, Olsztyn) go.ins.28
Marcin Woźniak (Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers) go.ins.29
Tomasz Wójtowicz (lifeactive, Olsztyn) go.ins.30
Maciej Wyszyński (CrossBoxFit Kętrzyn) go.ins.31
Joanna Zadroga (Klub Body Perfect, Fitstars, Olsztyn) go.ins.32
Elżbieta Zienius (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ins.33