Najpopularniejszy Piłkarz Roku

2022-12-15 20:27:14(ost. akt: 2023-01-31 20:00:35)
PLEBISCYT\\\\ Prezentujemy kandydatów, którzy w konkursie sms-owym powalczą o tytuł Piłkarza Roku. Zwycięzca zatańczy 18 lutego na Balu Sportowca.
By zagłosować na Piłkarza Roku, wystarczy wysłać sms-a na numer 7248 (2,46 zł brutto), w jego treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranemu przez nas kandydatowi (wszystkie kody są zaznaczone na czerwono).
Uwaga! Jeśli na liście nie ma zawodnika z Twojego klubu, możesz go jeszcze zgłosić na sport@gazetaolsztynska.pl

PIŁKARZ ROKU
> Mateusz Barszczewski (Mrągowia Mrągowo) go.plr.1
> Michał Bartkowski (Jeziorak Iława) go.plr.2
> Oleksandr Berezovskyi (Mazur Ełk) go.plr.3
> Tomasz Bobrowski (Granica Kętrzyn) go.plr.4
> Norbert Buchholz (Pisa Barczewo) go.plr.5
> Mariusz Bucio (Mamry Giżycko) go.plr.6
> Radosław Bukacki (Concordia Elbląg) go.plr.7
> Maciej Duplicki (Reduta Bisztynek) go.plr.8
> Bartosz Giełażyn (Znicz Biała Piska) go.plr.9
> Dariusz Gołębiowski (Tęcza Biskupiec) go.plr.10
> Łukasz Goździejewski (Motor Lubawa) go.plr.11
> Maciej Góralczyk (Olimpia Olsztynek) go.plr.12
> Patryk Harasim (MKS Korsze) go.plr.13
> Bazyli Jabłonowski (Delfin Rybno) go.plr.14
> Mateusz Jajkowski (GKS Wikielec) go.plr.15
> Cezary Jastrzębowski (Start Nidzica) go.plr.16
> Tomasz Kamiński (Zamek Szymbark) go.plr.17
> Piotr Karłowicz (Polonia Lidzbark Warmiński) go.plr.18
> Adam Kołakowski (Czarni Rudzienice) go.plr.19
> Kamil Koper (Orzeł Ulnowo) go.plr.20
> Oskar Kordykiewicz (Olimpia II Elbląg) go.plr.21
> Sylwester Kuciński (LZS Frednowy) go.plr.22
> Michał Kurywczak (Błękitni Orneta) go.plr.23
> Alan Laszkowski (Olimpia Kisielice) go.plr.24
> Dominik Lemanek (Polonia Iłowo) go.plr.25
> Radosław Lenart (Polonia Pasłęk) go.plr.26
> Radosław Lewicki (Radomniak Radomno) go.plr.27
> Szymon Licznerski (Constract Lubawa) go.plr.28
> Marcin Łukaszewski (Błękitni Jurand Pasym) go.plr.29
> Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo) go.plr.30
> Bartosz Mróz (Barkas Tolkmicko) go.plr.31
> Jakub Mysiorski (Sokół Ostróda) go.plr.32
> Jakub Olejniczak (Motor Lubawa) go.plr.33
> Dawid Paszkowski (Rominta Gołdap) go.plr.34
> Grzegorz Perlejewski (KS Wojciechy) go.plr.35
> Bartosz Polonis (Naki Olsztyn) go.plr.36
> Radosław Pryszczepko (Victoria Bartoszyce) go.plr.37
> Błażej Radomski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie) go.plr.38
> Hubert Radzki (DKS Dobre Miasto) go.plr.39
> Adrianna Rosiak (Stomilanki Olsztyn) go.plr.40
> Sebastian Rynkowski (Iskra Narzym) go.plr.41
> Piotr Sikora (Płomień Turznica) go.plr.42
> Karol Snopkowski (Łyna Sępopol) go.plr.43
> Krystian Staniec (Unia Susz) go.plr.44
> Kamil Szkoda (Cresovia Górowo Iławeckie) go.plr.45
> Jakub Szpakowski (Zatoka Braniewo) go.plr.46
> Paweł Śnieżawski (Kormoran Zwierzewo) go.plr.47
> Michał Świderski (Mamry Giżycko) go.plr.48
> Michał Świerszcz (Ewingi Zalewo) go.plr.49
> Jakub Tecław (Stomil Olsztyn) go.plr.50
> Rafał Wiśniewski (Ossa Biskupiec Pomorski) go.plr.51
> Andrzej Witan (Olimpia Elbląg) go.plr.52
> Kamil Wołos (Rominta Gołdap) go.plr.53
> Mirosław Wysocki (Osa Ząbrowo) go.plr.54
> Przemysław Ziemianowicz (Huragan Morąg) go.plr.55
> Karol Żwir (Stomil Olsztyn) go.plr.56