Najpopularniejszy Sportowy Talent Roku

2022-12-15 20:19:18(ost. akt: 2023-01-31 20:03:57)
PLEBISCYT\\\ Podczas wyborów najpopularniejszych sportowców województwa pamiętamy także o tych, którzy dopiero są na początku swojej kariery. Oto kandydaci do tytułu Sportowy Talent Roku!
Lista kandydatów - tak jak we wszystkich innych plebiscytowych kategoriach - jest otwarta, jeśli więc uznasz, że kogoś na niej brakuje, napisz do nas na adres sport@gazetaolsztynska.pl.
Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod przydzielony wybranej kandydaturze (są zaznaczone na czerwono).
Nastoletni sportowiec, zwycięzca głosowania, weźmie udział - jako jeden z laureatów 62. Plebiscytu - w Balu Sportowca (18 lutego).

> Adam Bronakowski (kolarstwo, WMKS) go.str.1
> Zuzanna Dąbkowska (karate kyokushin, Olsztyński Klub Kyokushin Karate) go.str.2
> Aleksander Gralewicz (wyścigi motocyklowe, Motoklub Olsztyn) go.str.3
> Patrycja Kardasz (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.4
> Anna Kawa (szachy, LZS CKTiS Biskupiec) go.str.5
> Oliwia Korożan (siatkówka, Truso Elbląg) go.str.6
> Milena Krasickia (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.7
> Dżesika Krupiska zapasy, Orlik Nawiady) go.str.8
> Maja Kubacz (zapasy, Olimp Kętrzyn) go.str.9
> Oskar Kusak (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.str.10
> Oliwier Laskowski (zapasy, Sokół Lubawa) go.str.11
> Aisha Ndiaye (karate kyokushin, Olsztyński Klub Kyokushin Karate) go.str.12
> Olga Pacuszka (kolarstwo, WMKS) go.str.13
> Kinga Rybkiewicz (kolarstwo, Warmia Biskupiec) go.str.14
> Monika Rychlińska (kolarstwo, WMKS) go.str.15
> Marek Rosiński (kickboxing, Zamek EXPOM Kurzętnik) go.str.16
> Ksawier Skol (zapasy, LUKS Marcinkowo) go.str.17
> Kaja Sokołowska (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.18
> Małgorzata Stypułkowska (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.19
> Zofia Swakowska (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.20
> Martyna Szczęsna (kolarstwo torowe, WMKS) go.str.21
> Michelle Tripolli (gimnastyka, UKS SMS Olsztyn) go.str.22
> Aleksandra Wałkuska (zapasy, Budowlani Olsztyn) go.str.23
> Małgorzata Wangin (zapasy, Warmia Lidzbark Warmiński) go.str.24
> Aleksandra Wieczorek (karate kyokushin, Olsztyński Klub Kyokushin Karate) go.str.25
> Artur Wiśniewski (piłka ręczna, Szczypiorniak Olsztyn) go.str.26
> Aleksandra Wojnicz (karate kyokushin, Olsztyński Klub Kyokushin Karate) go.str.27