Ogromne kolejki pod stacjami Circle K w Olsztynie. Kierowcy rzucili się na paliwo tańsze o złotówkę

2022-12-15 15:20:56(ost. akt: 2022-12-15 16:00:10)

Autor zdjęcia: Ada Romanowska

Dziś (czwartek 15 grudnia) na wszystkich stacjach Circle K na terenie Olsztyna kierowcy mogą zatankować paliwo aż o złotówkę tańsze. Jak można się spodziewać na każdej stacji tworzą się ogromne kolejki.
Cena paliwa w całej Polsce jest zdecydowanie wyższa niż rok temu. Polacy ze łzami w oczach wspominają ceny rzędu 4-5 zł za litr. Dzisiaj średnio musimy zapłacić 6,50 zł za litr benzyny i ponad 7 zł za litr ropy.

Aby przyciągnąć klientów poszczególne stacje często organizują akcje promocyjne na paliwo. Tak na przykład na stacji Amic przy al. Wojska Polskiego w poszczególne dni możemy zatankować taniej, na Orlenie czy Lotosie posiadając konto lojalnościowe możemy tankować o 30 gr taniej.

Dziś na swoje paliwo ogromną promocję zrobiła sieć stacji Circle K. Klienci tankujący na tych stacjach dziś (czwartek 15 grudnia) między godz. 14 a 17 zapłacą za litr każdego paliwa aż o złotówkę taniej.

Fot. Ada Romanowska

Problem w tym, że akcja cieszy się takim zainteresowaniem, że kierowcy muszą na każdej stacji spędzić co najmniej pół godziny, a kolejki cały czas rosną.

Nasz dziennikarka Ada Romanowska pojechała sprawdzić efekty promocji na stacji Cricle K przy ul. Poprzecznej w Olsztynie.

— Kolejka jest ogromna a obsługa na wstępie mnie poinformowała, że najtańsza benzyna 95 jest już niedostępna — relacjonuje.

Cóż, pozostaje nam wypatrywać kolejnych promocji albo zdecydowanej obniżki ceny paliw.

Pmietajmy też, że od 1 stycznia 2023 r. ma wrócić 23-proc. podatek VAT na paliwa.

kg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tex #3107570 15 gru 2022 17:26

    Serio, stoicie w kolejce aby zatankować ok 30zł taniej na baku?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz