Zapraszamy na bezpłatną konferencję w Olsztynie w ramach inicjatywy WaMa Smart Lab DREWNO I MEBLARSTWO!

2022-12-09 09:50:10(ost. akt: 2022-12-09 10:02:54)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: IS Drewno

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję Silna Inteligentna Specjalizacja „Drewno i meblarstwo”. "Potrzeba zmian czy kontynuacji?" Odbędzie się 15 grudnia 2022 r. w godzinach 10:00-15:00 w Hotelu Przystań, ul. Żeglarska 4 w Olsztynie.
Podczas konferencji porozmawiamy z ekspertami o przyszłości sektora i zaprezentujemy kreatywne inicjatywy studentów oraz doktorantów z województwa. Przedstawimy doświadczenia z wdrażania środków unijnych perspektywy 2014-2020 oraz możliwości rozwoju inteligentnej specjalizacji „Drewno i Meblarstwo”. Wydarzenie zakończy się obiadem i networkingiem, który będzie okazją do bezpośrednich rozmów z prelegentami oraz do nawiązania relacji między firmami i instytucjami z sektora B+R z województwa warmińsko-mazurskiego.

Aby wziąć udział w Konferencji należy wypełnić formularz rejestracyjny. Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji nt. projektu znajdą Państwo na w tym miejscu.

Wydarzenie realizowane jest w ramach inicjatywy pn. WAMA SMART LAB „Drewno i Meblarstwo”, która ma na celu aktywizację innowacyjnych przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego z branż wpisujących się w specjalizację Drewno i Meblarstwo.

Realizacja finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.