Prosto z ulicy: Przed ratuszem w Olsztynie już stoi choinka

2022-12-02 11:19:13(ost. akt: 2022-12-02 11:33:13)

Autor zdjęcia: Karol Grosz

Zaczął się grudzień, a razem z nim intensywne przygotowania do świąt. W Urzędzie Miasta w Olsztynie praca wre, a na placu Jana Pawła II widać już pierwsze efekty, czyli tradycyjne drzewko świąteczne.
Choinka przed olsztyńskim ratuszem to już tradycja, bez której święta nie mogłoby się odbyć. Wraz z początkiem grudnia plac Jana Pawła II przyozdobiło tradycyjne świąteczne drzewko, które teraz czeka na udekorowanie.

Fot. Karol Grosz

Intensywnie pracuje również Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu, który dekoruje olsztyńskie ulice. Pierwsze tego efekty widać już chociażby na ul. Pieniężnego, gdzie na latarniach zainstalowane dobrze znane z poprzednich lat iluminacje świąteczne.

O świąteczną atmosferę zadbały również olsztyńskie galerie handlowe, na których już teraz możemy podziwiać zapierające dech w piersiach iluminacje. Przed Galerią Warmińską od kilku dni stoją już bombki i migoczące renifery.

Jednym słowem: Olsztyn z niecierpliwością czeka na święta!

Fot. Karol Grosz


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. _gość #3107382 2 gru 2022 12:08

    Dobrze, że tramwaje już nie palą już wszystkich świateł zewnętrznych ile fabryka dała na krańcówkach stojąc nawet i pół godziny jak Grzymowicz kazał przez tyle lat. Może mu teraz na choinkę wystarczy.

    odpowiedz na ten komentarz