Zaginął 21-letni Arkadiusz Bartoszewicz z Olsztyna

2022-11-30 14:00:54(ost. akt: 2022-11-30 14:04:56)

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Policjanci z Olsztyna prowadzą poszukiwania zaginionego 21-latka. Arkadiusz Bartoszewicz ostatni raz był widziany 14 listopada bieżącego roku przy ul. Małeckiego w Olsztynie. Od tamtej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.
Funkcjonariusze policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Arkadiusza Bartoszewicza. 21-latek 14 listopada bieżącego roku wyszedł z domu przy ul. Małeckiego w Olsztynie i od tamtej poru nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Informację o zaginięciu mężczyzny policjanci otrzymali od jego ojca w ubiegły wtorek (29 listopada). Trwają czynności, które na celu ustalenia miejsca pobytu 21-latka. Z relacji rodziny wynika, że ze względu na stan zdrowia z mężczyzną może być utrudniony kontakt i może zachowywać się nieracjonalnie.

Arkadiusz Bartoszewicz jest szczupłej budowy ciała, ma 190 cm wzrostu, włosy krótkie blond.

Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może prowadzić tułaczy tryb życia i podróżować po różnych częściach kraju. Nie wykluczone, że zaginiony przebywa na terenie Olsztyna.

Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 21-latka proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji lub dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341