Zamieszkaj w Harmonii

2022-11-28 10:01:51(ost. akt: 2022-11-28 12:17:05)   Artykuł sponsorowany
Wizualizacje drugiego z trzech budynków na osiedlu – nr M2 (przekazanie mieszkań w 2024 roku)

Wizualizacje drugiego z trzech budynków na osiedlu – nr M2 (przekazanie mieszkań w 2024 roku)

Autor zdjęcia: Mat. partnera

Dom to dla każdego z nas najważniejsze miejsce. Pięknie położony, dobrze skomunikowany z miastem, a jednocześnie przytulony do natury, sprzyja zachowaniu życiowego balansu. I takie jest właśnie Osiedle Harmonia, które powstaje w zielonej części Olsztyna, na północnym Zatorzu. To piękne, kameralne osiedle buduje Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane. Od ponad dwóch dekad IPB to ceniony deweloper na rynku, który wyróżnia się nietuzinkowymi realizacjami w Olsztynie, Iławie, Malborku i Kwidzynie.

ZIELONA ENKLAWA OLSZTYNA


Osiedle Harmonia to możliwość zamieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Olsztyna części miasta – na Zatorzu, przy ulicy Bydgoskiej (wjazd przy instytucie PAN). Najbardziej zielony i cichy rewir klimatycznego Zatorza to azyl dla wszystkich, którzy pragną w swoim życiu harmonii. Dobra komunikacja z centrum Olsztyna pozwala korzystać z przywilejów miasta, zaś bezpośrednie sąsiedztwo lasu daje wytchnienie od zgiełku, smogu i pośpiechu ulicy. Położony tuż obok Las Miejski to nie tylko idealna przestrzeń do rodzinnych spacerów, czy wycieczek rowerowych, ale także moc możliwości dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Kameralne „Osiedle Harmonia” przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie skąpane w zieleni Lasu Miejskiego
Fot. Mat. partnera
Kameralne „Osiedle Harmonia” przy ul. Bydgoskiej w Olsztynie skąpane w zieleni Lasu Miejskiego

PONADCZASOWY DESIGN


Idea harmonii i równowagi przejawia się nie tylko w atrakcyjnej lokalizacji, ale również minimalistycznej skandynawskiej stylistyce, stonowanych kolorach i prostej ponadczasowej architekturze. Elementy drewna i kolory ziemi sprawią, że budynki idealnie skomponują się z otaczającym je pejzażem – wszechobecną zielenią na terenie osiedla i sąsiadującym Lasem Miejskim.

WSZĘDZIE BLISKO


Liczne sklepy, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie, a także apteki, placówki zdrowia i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w bliskim promieniu pozwalają wszędzie dotrzeć piechotą. Siedem minut samochodem dzieli mieszkańców osiedla od olsztyńskiego ratusza, dworca PKP, galerii handlowej i plaży nad jeziorem.

Wizualizacje drugiego z trzech budynków na osiedlu – nr M2 (przekazanie mieszkań w 2024 roku)
Fot. Mat. partnera
Wizualizacje drugiego z trzech budynków na osiedlu – nr M2 (przekazanie mieszkań w 2024 roku)

KAMERALNE SĄSIEDZTWO


Osiedle Harmonia to zaledwie trzy budynki 5-kondygnacyjne, 180 funkcjonalnych mieszkań z balkonami i 46 garaży indywidualnych. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia gospodarcze. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas na bezpiecznym placu zabaw. Z kolei zmotoryzowani zaparkują swoje auta na zewnętrznych nieodpłatnych miejscach postojowych.

TRWA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W DWÓCH BUDYNKACH


Iławski deweloper zbliża się do mety z budową pierwszego budynku na Osiedlu Harmonia. W tej lokalizacji oferuje do sprzedaży mieszkania w budynku nr M1 (odbiór kluczy w pierwszej połowie 2023 roku) i budynku nr M2 (przekazanie kluczy w 2024 roku).

Pierwszy z trzech budynków (nr M1), w którym mieszkańcy „Osiedla Harmonia” zamieszkają w pierwszej połowie 2023 roku
Fot. Mat. partnera
Pierwszy z trzech budynków (nr M1), w którym mieszkańcy „Osiedla Harmonia” zamieszkają w pierwszej połowie 2023 roku

OSTATNIA PEREŁKA W CENTRUM W STYLU VINTAGE


Kolejną propozycją w ofercie IPB jest absolutnie topowa inwestycja w centrum Olsztyna - „Rezydencja Vintage” przy ul. Kasprzaka/Pstrowskiego. Aktualnie trwa sprzedaż ostatnich, gotowych do odbioru jeszcze w tym roku, mieszkań i lokali usługowych w budynku nr G6. To już ostatni, szósty budynek na tym nietuzinkowym osiedlu o ekskluzywnej tożsamości i oryginalnym designie, które jest niekwestionowaną wizytówką deweloperską IPB.

SPRAWDZONY I RZETELNY DEWELOPER


Aby podjąć decyzję o zakupie mieszkania należy dobrze poznać dewelopera, któremu chcemy powierzyć nasze oszczędności. Zaufanie i markę firmy buduje się latami. IPB jako firma z ponad 55-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym i ponad 25-letnim stażem jako deweloper daje gwarancję pomyślnej realizacji każdej inwestycji i bezpieczeństwa lokaty kapitału. To sprawdzony i pewny deweloper, dzięki któremu już tysiące rodzin zamieszkało w wymarzonym, własnym M. Stabilna sytuacja finansowa spółki, rzetelność, wiarygodność, doświadczenie, elastyczność rynkowa - to wszystko zapewnia Klientom IPB poczucie tak ważnego dzisiaj bezpieczeństwa.

STAŁE CENY I TERMINOWOŚĆ


Nabywcy mieszkań zawsze mogą być pewni terminowego otrzymania kluczy. IPB gwarantuje też stałe ceny mieszkań w całym okresie realizowania inwestycji, bez żadnych ukrytych dopłat. Ceny te nie podlegają waloryzacji i zawierają wszystkie składniki, takie jak: koszt piwnicy, balkonu, gruntu przynależnego, miejsca postojowego oraz podatku VAT. Co jeszcze wyróżnia inwestycje deweloperskie IPB? To, że są realizowane na gruntach stanowiących własność, dzięki czemu przyszli właściciele mieszkań nie będą ponosić żadnych dodatkowych opłat związanych na przykład z wieczystym użytkowaniem gruntu, czy przekształceniem go we własność.

PEWNA INWESTYCJA W NIEPEWNYCH CZASACH


Niezależnie od warunków gospodarczych, inwestowanie w nieruchomości od zawsze uważane było za najlepszy i najbardziej bezpieczny sposób lokowania oszczędności. W aktualnych bardzo niepewnych czasach zakup mieszkania jako inwestycja to najbezpieczniejsza i najbardziej pewna lokata kapitału, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo środków finansowych. Biorąc pod uwagę wciąż galopującą inflację, to także najlepsza ochrona zgromadzonych oszczędności przed utratą ich wartości. Dlatego warto zainwestować swoje środki finansowe w zakup mieszkania tylko od sprawdzonego dewelopera. To bezpieczeństwo finansowe jest niezwykle ważne, gdy mówimy o wydatku kilkuset tysięcy złotych na wymarzone mieszkanie.


Sprzedaż mieszkań:
Biuro Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.
Olsztyn, Al. Obrońców Tobruku 15 lok. 5
Tel. 695 250 787, www.ipbilawa.com.pl