Black Friday w Warmińskiej Aurze – wielkie święto mega rabatów dla wszystkich!

2022-11-24 05:40:05(ost. akt: 2022-11-24 14:49:07)
Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada, a to oznacza wielkie święto dla miłośników zakupów oraz łowców cenowych okazji. Black Friday – bo o nim mowa – w tym roku, zwłaszcza w kontekście galopującej inflacji, to doskonała i prawdopodobnie jedyna okazja na zakupy w tak niskich cenach. Na 25 i 26 listopada (piątek i sobota) najemcy w Galerii Warmińskiej i Aura Centrum zapowiadają zniżki sięgające aż 90 proc.
Black Friday to zwyczaj pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, który z czasem przyjął się w naszym kraju. W USA tzw. "Czarny Piątek" oznacza piątek po Dniu Dziękczynienia (czwarty piątek listopada) i jednocześnie początek sezonu zakupów bożonarodzeniowych. W Polsce Black Friday zagościł na dobre w 2011 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Jak wynika z badania PAYBACK, 27 proc. konsumentów na zakupy z okazji Black Friday i Cyber Monday planuje wydać między 301 zł a 500 zł, a co czwarty ankietowany – pomiędzy 101 a 300 zł.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację gospodarczą i szalejącą inflację, tegoroczny Black Friday to jedna z nielicznych możliwości na zakup m.in. prezentów świątecznych w naprawdę okazyjnych cenach. Najemcy w Galerii Warmińskiej i w Aura Centrum Olsztyna planują z tej okazji wielkie promocje. Dzięki temu po znaczących obniżkach będzie można nabyć m.in. wszelkiego rodzaju sprzęt RTV, AGD, zabawki i akcesoria dla dzieci, ubrania, obuwie, książki, akcesoria sportowe czy kosmetyki. Specjalnie przygotowane rabaty, sięgające nawet 90%, będzie można śledzić na onlinowej ulotce przygotowanej dla obu centrów.

– Black Friday to wielkie święto dla prawdziwych łowców okazji. Warto wykorzystać ten moment na planowane od dawna zakupy dla siebie i dla domu, ale jest to też świetna okazja na zaopatrzenie się w prezenty świąteczne z wyprzedzeniem, w niezwykle promocyjnych cenach czy zmianę garderoby na sezon zimowy – mówi Natalia Tur, Regional Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

Wśród planowanych zniżek warto zwrócić uwagę na mega rabaty marek w takich jak: Giacomo Conti (75%), Regatta, Big Star oraz Wittchen (70%), a także w salonach Intersport, Modivo oraz Ochnik (60%). Promocje rzędu 50% czekają na wszystkich w Deichmannie, Hebe, Hexeline, Martes, Swiss, Świecie Zabawek oraz Vezzi (55%) i Yes. Zniżki na poziomie 40% oferuje Sephora. Nie brakuje też propozycji, gdzie można zrobić zakupy z 30% rabatem, tak jak w sklepach Bytom, Deni Cler, Duka, Ecco, Esotiq, Gatta, Greenpoint, Levis, Puma, Tattum czy Venezia. Z całą pewnością warto skorzystać z promocji salonów optycznych - Kodano oferuje 90% zniżki na oprawki korekcyjne, zaś Vision Express 50% na wszystkie soczewki, w tym progresywne. Atrakcyjne oferty z okazji Black Friday przygotował też T-Mobile. Wszyscy ci, którzy skorzystają z dostępnej w galeriach aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0 i zarejestrują paragony za zakupy, otrzymają punkty, które następnie można wymienić na rozmaite nagrody dostępne w specjalnym katalogu. Aplikację można bezpłatnie zainstalować pobierając ją ze sklepu Google Play albo App Store.

Szczegółowa oferta rabatowa dostępna jest w galeriach, w sklepach najemców i na stronach internetowych Galerii Warmińskiej i Aura Centrum Olsztyna.

Warmińska Aura #poprawsobienastrój

***

GALERIA WARMIŃSKA
Galeria Warmińska przy ul. Sikorskiego jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Dzięki wyjątkowej architekturze, nawiązującej do tradycyjnego warmińskiego budownictwa odwiedzana jest również przez turystów. Na powierzchni użytkowej około 41 500 m² znajduje się 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek, wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie, kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a także amfiteatr i parking z 1200 miejscami. Galeria jest przyjazna mamom i małym dzieciom: posiada trzy przytulne pokoje, w których można nakarmić czy przebrać dziecko, w strefie restauracyjnej do dyspozycji mam są bezpłatne mikrofalówki. Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty czy imprezy propagujące zdrowy styl życia.
Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
Więcej na http://galeria-warminska.pl/

AURA CENTRUM
Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Na powierzchni użytkowej 25 tys. m² mieści się prawie 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze znajduje się duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, mieści się tu także ceniona w mieście szkoła muzyczna.
Właścicielem i zarządcą Aura Centrum Olsztyna jest NEPI Rockcastle sp. z o.o.
Więcej na http://www.auracentrum.pl/