Co pokaże Robert Lewandowski na mundialu?

2022-11-23 13:31:00(ost. akt: 2022-11-23 13:38:40)
Robert Lewandowski nie strzelił karnego w meczu z Meksykiem

Robert Lewandowski nie strzelił karnego w meczu z Meksykiem

Autor zdjęcia: YT

Dwa następne mecze pokażą, czy Robert Lewandowski, najlepszy polski piłkarz, jest tak cennym zawodnikiem jak się nas cały czas przekonuje...
Mówiąc brutalnie, Robert Lewandowski niestety nie daje drużynie wartości dodanej. Przeciwnie, najpierw przez większość meczu wolno porusza się po murawie, a jak Polska otrzymuje prezent od VAR w postaci karnego, marnuje niepowtarzalną szansę, aby po pierwszym meczu być bliżej wyjścia z grupy. Dwa następne mecze pokażą, czy najlepszy polski piłkarz jest tak cennym zawodnikiem, jak się nas cały czas przekonuje. Oby tylko nie okazało się, że mamy do czynienia z nadmuchanym balonikiem (przynajmniej w reprezentacji).

Oczywiście Robert Lewandowski nie jest jedynym pechowcem w historii polskiego futbolu. Kazimierz Deyna i Jakub Błaszczykowski również nie strzelili kluczowych "jedenastek". Upaść ludzka rzecz, ale od sportowca oczekujemy rehabilitacji i walki. Miejmy nadzieję, że zobaczymy to w następnym meczu z sensacyjnym pogromcą Argentyny, czyli Arabią Saudyjską. Trener Michniewicz po meczu z Meksykiem powiedział, że przestrzegał dziennikarzy, że Arabia Saudyjska to bardzo dobra drużyna. Zgoda. Oby tylko nie zapomniał przestrzec o tym swoich zawodników.

Polska do boju!!!