Ruszyło go sumienie? Przestępca z Olsztyna przyszedł do komendy i przyznał się do kradzieży rozbójniczej

2022-11-23 08:35:57(ost. akt: 2022-11-22 15:53:39)

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Po publikacji wizerunku, sprawca kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów usłyszał zarzuty. Okazał się nim 51-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna po tym, jak zobaczył swój wizerunek w mediach, osobiście zgłosił się do olsztyńskiej jednostki policji. Wkrótce ze swojego zachowania odpowie przed sądem.
Przypomnijmy, że funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzili czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży rozbójniczej. Do zdarzenia doszło pod koniec października 2022 roku w jednym ze sklepów na terenie Olszyna.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na ten moment sprawca dokonał kradzieży alkoholu, a następnie zaatakował pracownika ochrony na parkingu, który próbował go powstrzymać. Ostatecznie mężczyzna oddali się w nieznanym kierunku.

W ubiegły czwartek (18.11.2022) policjanci postanowili opublikować wizerunek mężczyzny podejrzewanego o popełnienie przestępstwa na łamach portali społecznościowych i stron internetowych. Następnego dnia (18.11.2022) do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosił się 51-letni mieszkaniec Olsztyna i przyznał się do przestępstwa po tym, jak zobaczył swój wizerunek w mediach.

Mężczyzna usłyszał zarzut. Wkrótce przed sądem odpowie za kradzież rozbójniczą, za co w przypadku mniejszej wagi, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gienierał major Kutasow #3107240 23 lis 2022 09:55

    Żądam natychmiastowego uwolnienia i uniewinnienia skruszonego przestępcy. Jest on z pewnością alkoholikiem , a więc człowiekiem chorym. Alkohol jest dla niego artykułem pierwszej potrzeby. A alkoholizm jest w Polsce chorobą społeczną. Czyli chorobą wywołaną przez czynniki takie jak : żenujący poziom wynagrodzenia za pracę, demoralizacja władzy-skorumpowanej,złodziejskiej i wzajemnie skoligaconej. Nie wyobrażam sobie żeby biednego alkoholika miał skazywać sędzia który ukradł kilo mortadeli w "Biedronce".

    odpowiedz na ten komentarz