Mieszkanka Olsztyna zabrała 10-letniego syna na przejażdżkę na podwójnym gazie. Odpowie przed sądem

2022-11-22 08:34:52(ost. akt: 2022-11-21 17:31:26)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

40-letnie mieszkanka Olsztyna postanowiła jak wzorowa matka odebrać swojego syna z basenu. Problem w tym, że przyjechała po niego autem mając ponad 2 promile alkoholu we krwi. Świadkowie powiadomili policję o zaistniałej sytuacji.
W sobotę (19 listopada) policjanci z Olsztyna otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kierującej. Z relacji świadków wynikało, że chwilę wcześniej na parkingu jednego z basenów na terenie Olsztyna widzieli kobietę wsiadającą do auta wraz z dzieckiem. Z ich relacji wynikało, że kierująca była pod znacznym wpływem alkoholu i odjechała w nieznanym kierunku.

Policjanci po rozpytaniu świadków, szybko ustalili miejsce pobytu wskazanej kierującej. Przed blokiem zastali zaparkowany pojazd, a w mieszkaniu kierującą. Okazała się nią 40-letnia mieszkanka Olsztyna. Ponadto w domu przebywał jej 10-letni syn. Badanie policyjnym alkomatem potwierdziło przypuszczenia zgłaszających. W organizmie 40-latki krążyły ponad 2 promile alkoholu. Kobieta przyznała funkcjonariuszom, że przyjechała odebrać syna z basenu, a wcześniej piła alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. 10-latek trafił pod opiekę ojca.

Wkrótce 40-latka odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna. O niepokojącej sytuacji poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. magda #3107222 22 lis 2022 12:01

    WOW policja jaka zdeterminowana ;D Trochę to śmieszne, żałosne, gdy mnie ukradli rower sama musiałam iść do galerii po nagrania z monitoringu, no ale się okazały niepotrzebne, policja nie była w stanie namierzyć złodziejaszka, pomimo ITS i sryliona kamer na każdym skrzyżowaniu.

    odpowiedz na ten komentarz