Chciał uciekać przed policją, a nawet dobrze nie potrafił jeździć. Policjanci z Działdowa zatrzymali 32-letniego kierowcę crossa KTM z Iłowa

2022-11-15 11:08:10(ost. akt: 2022-11-15 11:13:35)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Chciał poczuć się jak w amerykańskim filmie akcji, a skończyło się jak w polskiej komedii. 32-letni mieszkaniec Iłowa-Wsi próbował uciekać motocyklem crossowym marki KTM przed policją, jednak znacznie przecenił swoje umiejętności.
W niedzielę (13.11.2022r.) w miejscowości Iłowo Wieś kierujący motocyklem crossowym KTM nie zatrzymał się do kontroli drogowej i mimo wydawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez podążający za nim patrol ruchu drogowego w oznakowanym radiowozie nie reagował na żadne polecenia.

W wyniku podjętej jazdy za motocyklistą policjanci ustalili, że jednośladem kierował 32-letni mieszkaniec Iłowa Osady. Mężczyzna podczas ucieczki stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się, w związku z czym policjanci wezwali na miejsce załogę pogotowia. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania, a motocykl, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd na parkingu. O dalszym losie iłowianina rozstrzygnie teraz sąd.

Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. SumRed #3107050 15 lis 2022 13:16

    Ufff dobrze ze sie nie zabił, bo policjanci dostali by zarzuty i pozegnali sie z robota....

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz