Donald Trump wydał córkę za afrykańskiego bogacza

2022-11-14 16:59:19(ost. akt: 2022-11-14 17:25:36)

Autor zdjęcia: twitter.com/OloriSupergal /Twitter

Córka Donalda Trumpa stanęła na ślubnym kobiercu ze spadkobiercą wielomilionowej fortuny z Nigerii. Ślub Tiffany z Michaelem Boulosem odbył się w rezydencji Trumpa w Mar-a-Lago. Na uroczystości nie zabrakło rodziców panny młodej. Jak bawili się pozostali goście?
Ślub pary odbył się 12 listopada 2022 w znajdującej się w Mar-a-Lago na Florydzie rezydencji Donalda Trumpa. Na ceremonii spotkała się cała rodzina. Nie zabrakło Donalda i Melanii Trumpów, a także Ivanki z mężem Jardedem Kushnerem oraz matki panny młodej, Marli.

Były prezydent poprowadził córkę do ołtarza, a gdy para powiedziała sakramentalne "tak", goście zostali zaprowadzeni na salę weselną. Wesele Tiffany Trump zgromadziło wiele postaci z pierwszych stron gazet, jednak na zabawie panowała bardzo swobodna atmosfera. Po rozpoczęciu imprezy pierwszym tańcem przez parę młodą, na parkiet wkroczył Donald Trump i jego żona, Melania.

Zdjęcia z wesela to najlepszy dowód na to, że goście mogli liczyć na wyjątkowe luksusy. Kwiatowe dekoracje, czy suto zastawione stoły wskazują, iż małżonkowie mogą sobie pozwolić na rozrzutność

Podobnie jak Tiffany, jej małżonek wywodzi się również z majętnego rodu. Michael jest synem miliardera Massada Boulosa i spadkobiercą dwóch rodzinnych firm: Boulos Enterprises i SCOA Nigeria.

Fot. twitter.com

Fot. twitter.com

Fot. twitter.com