Gospodarka odpadami - problemy i wyzwania - Lucyna Kurowska | KONGRES PRZYSZŁOŚCI | 24.11.2022

2022-11-13 10:37:50(ost. akt: 2022-11-14 10:50:13)
Gospodarka odpadami wiąże się z problemami i wyzwaniami zarówno po stronie samorządów, jak i przedsiębiorców. M.in. o tym, jakie obowiązki spoczywają na firmach wprowadzających na rynek opakowania, opowie Lucyna Kurowska, prezes zarządu Total-Eko Organizacja Odzysku Opakowań Spółka Akcyjna w Olsztynie.

Lucyna Kurowska — z wykształcenia ekonomista (SGH w Warszawie). Założycielka kompleksu firm związanych z produkcją i sprzedażą opakowań oraz dostawą i montażem maszyn pakujących, prezes zarządu Total-Eko Organizacja Odzysku Opakowań Spółka Akcyjna w Olsztynie.

Miłośniczka zabytkowych budowli — zrewitalizowała Zespół Koszar Artylerii: stare, zapomniane stajnie z 1860 r., z których powstał piękny i nowoczesny kompleks budynków, w których swoją działalność rozpoczynają start-upy. Start-upom pomaga w Olsztyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w zakresie ogólnobiznesowym oraz w Olsztyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości „Medical” w zakresie okołomedycznym .Działa społecznie: jest prezeską Międzynarodowego Forum Kobiet w Polsce, oddział w Olsztynie — stowarzyszenie organizuje spotkania dla kobiet z zakresu zdrowego trybu życia ze szczególnym uwzględnieniem kobiet.


Obrazek w tresci