VI KONGRES PRZYSZŁOŚCI | 24.11.2022 | NA ŻYWO

2022-11-24 09:00:00(ost. akt: 2022-11-29 20:01:51)
Prosto z Centrum Konferencyjno - Szkoleniowego UWM - VI edycja Kongresu Przyszłości - LIVEKongres Przyszłości to największy i najbardziej opiniotwórczy event na Warmii i Mazurach. To największa w Polsce północno-wschodniej platforma wymiany doświadczeń i wiedzy między nauką, biznesem i samorządem. Szeroka rozpiętość tematów poruszanych w trakcie Kongresu Przyszłości umożliwia dyskusję społeczną, samorządową i biznesową, prezentację najlepszych praktyk rozwojowych, stwarza warunki do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków rozwoju regionu.

Kongres Przyszłości po raz pierwszy odbył się w 2017 roku. Za nami 5 spektakularnych edycji. Formuła Kongresu, jaki i zaangażowanie uznanych prelegentów z Polski i z zagranicy, każdorazowo przekładało się na frekwencję na poziomie 1000 - 2000 osób z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Zasięg internetowy poszczególnych edycji wynosił od 1 do 1,9 mln odbiorców.

W Kongresie Przyszłości wzięli udział m.in.: Gunter Verheugen, Elmar Brok, Marek Prawda, dr hab. Piotr Gawliczek, Margulan Baimukhan, Robert C. Bush Jr., Szymon Hołownia, Dorota Wellam, Piotr Gąsowski, Ivona Pavlovic, Krzysztof Hołowczyc, Eva Minge, Łukasz Jakóbiak, Jakub B. Bączek, Beata Kapcewicz, Andrzej Cichocki, Artur Kurasiński, Radosław Kotarski, Aleksandra Przegalińska, Jarosław Kuźniar, prof. Jerzy Bralczyk.


Obrazek w tresci

Marcin Daniec w programie One Man Show

Jedno z największych wydarzeń na Warmii i Mazurach, czyli VI Kongres Przyszłości odbędzie się w czwartek, 24 listopada w Centrum Konferencyjno-szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskim przy ul. Dybowskiego 11 w Olsztynie. Dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Szeroka rozpiętość tematów poruszanych w trakcie wydarzenia pobudza dyskusję społeczną, samorządową i biznesową, w skrócie VI Kongres Przyszłości to ciekawi prelegenci i aktualne tematy. Trochę dla rozwoju, trochę dla zdrowia, trochę dla regionu, trochę dla nas samych…i trochę dla ducha, czyli nie zabraknie rozrywki.

W części artystycznej VI Kongresu Przyszłości wystąpi MARCIN DANIEC popularny artysta i satyryk kabaretowy z programem One Man Show.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

AGENDA
Obrazek w tresci

O szczegółach programu będziemy informować na bieżąco.


Obrazek w tresci