Zatorze stoi. Ogromny korek w stronę cmentarza na ul. Poprzecznej w Olsztynie

2022-10-31 12:06:02(ost. akt: 2022-10-31 12:34:20)

Autor zdjęcia: Karol Grosz

Już dzisiaj (31 października) w okolicy cmentarza na ul. Poprzecznej w Olsztynie można zaobserwować znacznie większy ruch niż na co dzień. Policja kieruje ruchem - Zatorze stoi.
Największe korki są przy cmentarzu - skrzyżowanie ul. Poprzecznej i Cichej oraz na skrzyżowaniu ul. Poprzecznej i Jagiellońskiej.

— Przypominam, że funkcjonariusze w rejonie cmentarzy są po to, by pomagać. W razie potrzeby wychodzą na skrzyżowanie, by upłynnić ruch — mówi Rafał Prokopczyk, rzecznik KMP w Olsztynie. — Nie wiemy, ile czasu potrwa ręczne kierowanie. Wszystko zależy od natężenia ruchu.

Stosowanie się do poleceń policjantów ułatwi wszystkim sprawne przemieszczanie się, jednak z uwagi na spodziewane duże natężenie ruchu bądźmy przygotowani na utrudnienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w rejonach nekropolii są po to, by dbać o bezpieczeństwo, a zwłaszcza po to, by w razie potrzeby służyć pomocą.

Fot. Karol Grosz

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wojtelk2424 #3106673 31 paź 2022 15:14

    A Pinokio z ratusza i reszta tej niby radnych wybrali się tam? Przecież tyłu oglupionych wyborców można czymś zabłysnąć. Pozdrawiam

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz