Apartamenty Wyzwolenia: Budowanie w ciekawych czasach

2022-10-21 11:23:07(ost. akt: 2022-10-23 09:39:41)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Euro-Build

Wahania cen energii i materiałów budowlanych powodują, że do budowy domu należy podchodzić z rozwagą. Dzisiaj najpewniejszym rozwiązaniem może być wybór mieszkania w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie wielorodzinnym u sprawdzonego dewelopera.
Mieszkanie w centrum miasta, z własnym garażem podziemnym, w bliskim sąsiedztwie parku i starego miasta to marzenie wielu osób poszukujących własnego M. Niezwykle rzadko trafiają się nowe inwestycje ulokowane w centrum, a nie obrzeżach sypialnych dzielnic. Apartamenty Wyzwolenia to pod tym względem niezwykle atrakcyjna propozycja. Oprócz doskonałej lokalizacji oferuje ona to, co dziś jest nie do przecenienia: proekologiczną i energooszczędną konstrukcję, minimalizującą późniejsze koszty utrzymania.

Obrazek w tresci

Apartamenty Wyzwolenia to pięknie wkomponowana w naturalny uskok kaskadowa budowla o bardzo nowoczesnej architekturze. Budynek wkomponowany w skarpę o ekspozycji południowej oferuje m.in. mieszkania z ogrodem, albo z tarasem. Dwupoziomowy parking pozwoli nie tylko nie martwić się o miejsce postojowe w centrum, ale sprawi, że nawet w największą zimę będziemy zawsze wsiadać do ciepłego samochodu. To, poza komfortem, pozwala ograniczyć wydatki eksploatacyjne. W garażu przygotowana zostanie instalacja, pozwalająca na umieszczenie stacji do ładowania samochodów elektrycznych.

Obrazek w tresci

Panele słoneczne, umieszczone na dachu nieruchomości, zasilą tzw. prąd wspólny, czyli do oświetlenia klatek schodowych, czy garaży. To również znajdzie swoje odbicie w niższych comiesięcznych opłatach administracyjnych. Prywatna strefa fitness dla mieszkańców pozwoli zadbać o kondycję bez wychodzenia z domu, czy bez konieczności kupowania karnetu. To rozwiązanie segmentu premium, podobnie zresztą jak kids-room, w którym dzieci będą miały nowoczesne zabawki, a rodzice będą mogli chociażby zorganizować swoim pociechom urodziny.

Obrazek w tresci

Inwestycja Apartamenty Wyzwolenia jest prowadzona przez developera funkcjonującego w branży już ponad dekadę. Wszystkie dotychczasowe inwestycje budownictwa wielorodzinnego tej firmy, realizowane dotąd w Gdańsku oraz Mławie, okazywały się strzałem w dziesiątkę. To bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, gdy mówimy o wydatku kilkuset tysięcy zł na wymarzone mieszkanie. Biuro sprzedaży Apartamenty Wyzwolenia zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10 do 16, a po telefonicznym uzgodnieniu także w innych godzinach. Na miejscu można zobaczyć wizualizacje dostępnych lokali, dotknąć materiałów, z których będzie wykonana elewacja, a także wypić pyszną kawę i w razie ochoty - zarezerwować wymarzone mieszkanie.

Obrazek w tresci

Odwiedź nas na http://www.apartamenty-wyzwolenia.pl/ lub w biurze przy ul. Wyzwolenia 6/1
Już dziś zadzwoń i zapytaj doradcę o jesienną promocję – 790 201 217

Obrazek w tresci