Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy z Olsztyna miał wypadek. Dachował swoim BMW

2022-10-19 10:33:19(ost. akt: 2022-10-19 10:37:22)
Krzysztof Hołowczyc

Krzysztof Hołowczyc

Autor zdjęcia: archiwum teamu

Jak przekazało "radio ZET" kierowa miał wypadek na drodze w lesie w okolicy Oleszna zachodniopomorskim. Według informacji uzyskanych przez Mariusza Gierszawskiego, dziennikarza śledczego "radia ZET" do wypadku doszło na terenie pod jurysdykcją wojska.
Do wypadku miało dojść w zeszłą niedzielę. Na numer alarmowy zadzwonił anonimowy kierowca i powiadomił o wypadku. Na miejsce zdarzenia udał się patrol Żandarmerii Wojskowej.

— W zdarzeniu uczestniczył jedynie kierowca, zdarzenie nie stanowiło zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Zastosowano więc artykuł 41 Kodeksu Wykroczeń, który mówi o środkach oddziaływania wychowawczego. Kierowca został pouczony — mówi Radiu ZET kapitan Tomasz Zygmunt z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie.

Z informacji przekazanych przez radio ZET wynika, że kierowcą był Krzysztof Hołowczyc, kierowca rajdowy z Olsztyna. W tamtej okolicy odbywał się wtedy Rajd Baja 22 Drawsko Pomorskie, w którym startował kierowca.

Źródło: Radio ZET

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Lyminton #3106143 19 paź 2022 13:37

    ..."Jesteś u celu, prowadził cię Krzysztof Hołowczyc"...

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. bob #3106139 19 paź 2022 12:21

    drugi raz nie zaplacil mandatu, czyzby spawiedliwe sady, wiekszosc tzn. szary czlowiek by zostal ukarany i prawdapodobnie zabrane prawo jazdy gdyz tam obowiazuje ogranicze, teren wojskowy, a zniszczena auta , prawdopodobnie kasacja

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz