Młodzi kibice Stomilu Olsztyn rozwieszali plakaty zapraszające na mecz. Nie spodobało się to straży miejskiej

2022-10-13 11:24:50(ost. akt: 2022-10-13 13:04:08)

Autor zdjęcia: Straż Miejska Olsztyn

Strażnicy miejscy ujęli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ul. 1 Maja rozklejali plakaty. Obydwaj najpierw ukarani zostali mandatami, a później usunęli rozklejone przez siebie plakaty.
W środę (12 września) strażnicy miejscy ujęli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ul. 1 Maja rozklejali plakaty. Obydwaj ukarani zostali mandatami na podstawie art. 63a kodeksu wykroczeń, który mówi o tym, że karze podlega ten, kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek, albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem.

Prócz tego sprawcy wykroczenia usunęli rozklejone przez siebie plakaty.

Fot. Straż Miejska Olsztyn

Fot. Straż Miejska Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wojtelk2424 #3106015 13 paź 2022 15:15

    Zacznę od tego, że jestem przeciwnikiem zaśmiecania i oklejania miasta. Ale druga strona medalu: Ci młodzieńcy te plakaty wykonali za własne pieniądze, pomagają temu biednemu klubowi jak tylko mogą, angażują swój czas fundusze aby jak najwięcej kibiców przychodziło na mecze i wspierało klub. I z drugiej strony podwładni Pinokia: bezduszni, urzędnicy tzw. SM, najczęściej co przekonałem się osobiście, nie potrafiący poprawnie wysławiać się w ojczystym języku. Typowe p.....y. Panie tzw prezydencie miasta co pan zrobił dla tego klubu aby go ratować? Czy ma pan takie zaangażowanie jak Ci młodzieńcy? Chyba pora odejść już większość mieszkańców ma dość pana i tej niby rady miejskiej. Pozdrawiam jak zwykle wyborców tych pajaców.

    Ocena komentarza: warty uwagi (19) odpowiedz na ten komentarz