Śmiertelny wypadek w gminie Lidzbark. Nie żyje 25-letnie kobieta [ZDJĘCIA]

2022-10-06 09:26:58(ost. akt: 2022-10-06 09:30:33)

Autor zdjęcia: KPP Działdowo

Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem osobowej Hondy Accord. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Lidzbark. W jego wyniku śmierć poniosła 25-letnia pasażerka.
W środę (05.10.2022r.) około godziny 21:00 na drodze wojewódzkiej nr 544 na trasie Gutowo-Piaseczno w gminie Lidzbark doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego.

Skierowane na miejsce zdarzenia policyjne patrole wstępnie ustaliły, że kierujący pojazdem marki Honda Accord jadąc w kierunku miejscowości Brodnica na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie dachował, a następnie uderzył w drzewo.

Obrazek w tresci

Na skutek zdarzenia śmierć poniosła pasażerka pojazdu, 25-letnia mieszkanka Brodnicy. 26-letniego kierującego z ogólnymi obrażeniami ciała karetka pogotowia przetransportowała do szpitala w Brodnicy. Mieszkaniec gminy Lidzbark był trzeźwy. Od mężczyzny pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.

Obrazek w tresci

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku.

red.
dzialdowo@gazetaolsztynska.pl