Dołącz do Szlachetnej Paczki - zostań wolontariuszem w Olsztynie

2022-09-24 09:42:07(ost. akt: 2022-09-23 14:51:03)

Autor zdjęcia: Olsztyn.eu

"Żyjący w skrajnej biedzie żyją wśród nas. Nie godzimy się na los, jaki ich spotyka – pomagaj z nami" - w ten sposób Stowarzyszenie Wiosna apeluje, by dołączyć do XXI edycji Szlachetnej Paczki.
Szlacehtna paczka od 21 lat pomaga osobom najbardziej potrzebującym, przywracając godność, marzenia i dając nadzieję na zmianę tym, którzy już dawno ją stracili. Jak przekonują organizatorzy - szlacehtna paczka to nie jednorazowy prezent.

— Szlachetna paczka to całoroczny, skuteczny i jedyny na świecie system pomocy bezpośredniej, który łączy ogromną skalę działania z tym, że konkretny człowiek w nim wciąż pomaga konkretnemu człowiekowi — mówi Maja Domalewska ze Szlachetnej Paczki.

Szlachetna paczka pomaga ludziom m.in. żyjącym w skrajnej biedzie, samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami lub przewlekle chorym, rodzinom wielodzietnym, samodzielnym rodzicom, rodzinom doświadczonym przez los. Ludziom, którzy chcą zmienić swoją sytuację, nie poddają się. Obecnie poszukiwani są Liderzy Projektów bez których mądra pomoc osobom potrzebującym nie będzie możliwa.

— To właśnie oni organizują pracę wolontariuszy w ponad 700 lokalizacjach w całej Polsce — mówi Domalewska i dodaje — Proponujemy im nie tylko satysfakcję z niesienia pomocy, ale także możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy - związanych z zarządzaniem zespołem, project managmentem, organizację eventów oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych.

Aby zobaczyć kim są wolontariuszki i wolontariusze i dołączyć do zespołu wystarczy wejść na stronę Szlachetnej Paczki.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. as. #3105506 24 wrz 2022 15:02

    Dobrze, że GO w końcu zaczęła pisać o tej wspaniałej inicjatywie... Proszę tylko poprawcie literówkę w trzecim zdaniu...

    odpowiedz na ten komentarz