Niemiec tak bardzo chciał dostać się do Rosji, że staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach

2022-09-20 08:28:38(ost. akt: 2022-09-19 16:01:39)

Autor zdjęcia: Straż Graniczna

Obywatel Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach, również był sprawcą wejścia na pas drogi granicznej. Jego chęć podróży do obwodu Kaliningradzkiego przysporzyła mu mnóstwa problemów.
Wszystko zaczęło się 27 sierpnia. Obywatel Niemiec chciał koniecznie jechać do FR. Kiedy strona rosyjska odmówiła mu wjazdu, wrócił na terytorium Polski. Swoim bmw ruszył w rejon granicy tzw. zielonej.

Mężczyzna zatrzymał się tuż przed pasem granicznym, w okolicach Braniewa. Wysiadł z auta i wszedł na pas graniczny, po czym odjechał. Ponownie stawił się do odprawy na drogowym przejściu w Grzechotkach i tym razem strona rosyjska odmówiła mu wjazdu.

Wówczas obywatel Niemiec, narodowości rosyjskiej ruszył z dużą prędkością, przejechał po kolczatce, staranował szlaban i oddalił się w kierunku Polski. Mężczyzna został zatrzymany i ukarany 500 zł mandatem.

W tym samym czasie funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie rozpoczęli poszukiwania osoby, która weszła na pas drogi granicznej. Okazało się, że jest nim 41-latek z Niemiec, który staranował szlaban na przejściu w Grzechotkach.

Mężczyzna przyznał się do winy i otrzymał kolejny 500 zł mandat.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ola_rek #3105369 20 wrz 2022 09:12

    Potworna kara go spotkała, nie wiem czy się pozbiera po stracie 1000 zł :(

    odpowiedz na ten komentarz