Nieznajoma zatrzymała księżną i zaczęła opowiadać o królowej. Jak zareagowała Kate?

2022-09-12 16:54:42(ost. akt: 2022-09-12 18:04:35)

Autor zdjęcia: Print Screen z TikToka

Kate i William rozmawiali z poddanymi pod murami zamku Windsor. Na jednym z nagrań jakie trafiło na TikToka widać jak pewna kobieta zatrzymała księżną i nawiązała z nią dłuższą rozmowę. Jak zareagowała Kate?
Książę William po śmierci królowej stał się pierwszym następcą tronu. Oczy Brytyjczyków będą na niego skierowane jeszcze bardziej i nie jedno jego słowo, czy gest będzie dogłębnie analizowany. Prawdopodobnie, dlatego też popularne stało się nagranie, na którym przyszły król i księżna Kate przed murami zamku Windsor rozmawiają z poddanymi .

Książę William z żoną zjawili się na prośbę nowego króla, by oddać należyty hołd zmarłej królowej, a także podziękować zebranym ludziom za wsparcie.

Spotkanie z poddanymi, w którym udział wzięli Harry, Meghan, William i Kate śledziło wiele osób. Zarówno media jak i internauci przyglądali się im z bliska publikując różne nagrania. Jedno z nich wzbudziło wyjątkowe zainteresowanie użytkowników TikToka.

Chodzi tu o filmik, na którym księżna Kate wdaje się w rozmowę z jedną z kobiet. Po jakimś czasie do rozmowy włącza się pierwszy następca tronu.

@hannahcarpenter39

The way they compose themselves through this time is amazing ❤️👑

♬ original sound - Hannah Carpenter

- To dziwne uczucie być tutaj bez Jej Królewskiej Wysokości - powiedziała kobieta.

- Jej śmierć zabolała ludzi na całym świecie - odpowiedziała Kate.

Po chwili do Kate dołączył William i pogłaskał trzymanego na rękach psa.

- Psy są bardzo ważne w tym smutnym czasie - powiedział książę.

Prawdopodobnie nawiązał do tego, że jego zmarła babcia bardzo lubiła zwierzęta, zwłaszcza psy. Królowa Elżbieta II przez całe swoje życia miała ponad 30 pupili rasy corgi. Po jej śmierci cztery z nich adoptował książę Andrzej.