Braniewo pożegnało wakacje [ZDJĘCIA]

2022-08-29 09:27:00(ost. akt: 2022-08-29 08:32:21)

Autor zdjęcia: Braniewskie Centrum Kultury

Za nami impreza "Baj, baj, wakacje 2022", która odbyła się w dniach 26-27 sierpnia w Braniewie. Udało nam się w dobrych humorach i przy jeszcze lepszej pogodzie pożegnać tegoroczne wakacje.
W piątek 26 sierpnia – na scenie występowały grupy taneczne z Braniewskiego Centrum Kultury i zespół instrumentalistów w składzie: Jaś Kamiński, Kornelia Lewandowska, Jasio Zajączkowski, Pola Włodarska, Marcelina Janulewicz i Jagoda Kasperowicz. O 19:30 wystąpili za to Julia Smujkis, Enigma i Gromee.

W sobotę podziwiać można było kolejne pokazy taneczne i znów nie brakowało muzycznych emocji, których dostarczyli nam wokaliści: Maja Waszczeniuk, Julia Kowal, Zuzanna Przygodzka, Lena Czekawy, Aniela Buta, Bartek Konsalik, Patrycja Czarnecka, Anastazja Strun, Norbert Tabor i Agnieszka Pękala.

Dla braniewskiej publiczności zaśpiewał również uczestnik tegorocznej edycji The Voice Kids – Aleksander Ryś. Na scenie pojawili się również Szymon Chodyniecki i Filipek.

Nie brakowało również rozmów na temat zdrowia i propozycji aktywnego spędzania czasu – były między innymi zawody w przeciąganiu liny i przerzucaniu opony. Można było również skorzystać z konsultacji trenerskich oraz dietetycznych, a także wykonać bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej.