Uber w Olsztynie. Są zniżki dla użytkowników

2022-08-23 13:41:44(ost. akt: 2022-08-23 15:30:46)

Autor zdjęcia: pixabay

W Olsztynie pojawi się jedna z najbardziej znanych korporacji przewozowych. Na dobry początek korporacja przygotowała kody rabatowe na przejazdy po stolicy Warmii i Mazur.
Dwa lata temu w Olsztynie pojawił się Uber Eats i najwyraźniej zdał egzamin, skoro firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność w stolicy Warmii i Mazur.

W celu skorzystania z usługi Uber wystarczy pobrać aplikację i założyć konto. W aplikacji należy ustawić metodę płatności. Gdy wszystkie formalności zostaną spełnione, wystarczy wybrać miejsce zamówienia oraz miejsce docelowe. Aplikacja pozwala także śledzić pasażerom lokalizację zamówionego samochodu.

Aplikacja do zamawiania przejazdów już od 23 sierpnia jest dostępna dla mieszkańców Olsztyna. Na dobry początek Uber przygotował specjalne kody, umożliwiające skorzystanie z promocyjnych przejazdów.

Wpisując kod WITAJOLSZTYN, nowi użytkownicy mogą zaoszczędzić aż 100 zł podczas 5 pierwszych przejazdów. Z kolei wpisując kod KOCHAMOLSZTYN, mieszkańcy mogą skorzystać z 50 proc. promocji na trzy przejazdy.

Aby wykorzystać kod promocyjny, należy:
- Pobrać aplikację z AppStore lub Google Play
- Uruchomić aplikację i otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu “Dodaj kod promocyjny” wpisać jeden z poniższych kodów
- Ustawić miejsce docelowe
- Ustawić miejsce odbioru
- Zamówić przejazd
- Po zatwierdzeniu podróży, użytkownik otrzymuje informacje o kierowcy oraz samochodzie, a także jego bieżącą lokalizację na mapie
- Przed wejściem do pojazdu, należy upewnić się, że marka oraz numer rejestracyjny samochodu są takie jak wyświetlane w aplikacji

Korporacja cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, dzięki uproszczonemu sposobowi zamawiania i konkurencyjnym cenom. Możliwe, że pojawienie się nowej firmy w Olsztynie może przysporzyć kłopotów konkurencji.

Uber jest globalną usługą, działa w 528 miastach w 84 krajach świata. Firma w Polsce działa od 2014 roku. Pierwszym miastem, do którego zawitała korporacja była Warszawa. Później została uruchomiona również w Krakowie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Lublinie, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu, Radomiu, Kielcach, Białymstoku, Częstochowie i na Śląsku.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Aaa #3104598 23 sie 2022 20:38

    Widzę że mój poprzedni komentarz nie spodobał się dla moderatora

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Aaa #3104597 23 sie 2022 20:31

    I z czego kochana redakcja tak się cieszy, może ktoś mi powie i Uber, Bolt i inne pseudo taxi zostawiają pieniędzy w Olsztynie z tego co wiem to 0 zł jedyny podatek który zostaje w Olsztynie to ten z karty podatkowej a taki płacą taksówkarze

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz