18-latek bez prawa jazdy rozbił drogie BMW pod Olsztynem. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala

2022-08-17 08:28:56(ost. akt: 2022-08-17 08:41:58)

Autor zdjęcia: KMP Olsztyn

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zostali wezwani do zdarzenia w miejscowości Platyny w gminie Olsztynek. Na miejscu zastali kompletnie rozbite BMW i dwóch nastolatków. Okazało się, że 18-letni kierowca odpowiedzialny za wypadek nie miał nawet prawa jazdy.
Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie nastolatka na szczęście nie zakończyło się tragicznie. Drogie BMW zostało kompletnie rozbite a 18-latek i jego 19-letni kolega z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

— Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 18-letni kierujący BMW na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący wraz z 19-letnim pasażerem, z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala. Sprawdzenie w systemach informatycznych wykazało, że 18-latek w ogóle nie powinien się znaleźć za kierownicą auta, gdyż nie miał do tego uprawnień. Ponadto mężczyźnie pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn tego wypadku drogowego — informuje zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Prawo jazdy w Polsce powinno być:
pokaż wyniki »

Fot. KMP Olsztyn

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Cyranka #3104379 17 sie 2022 09:48

    Jakie drogie BMW? Stary rup warty moźe kilkanaście tysięcy złotych. A szkoda gdyby był droższy to może bardziej (mówiąc najdelikatniej jak się da) wpłynęłoby to na wyobraźnię sprawcy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz