Parada motocykli ulicami miasta

2022-08-08 11:25:09(ost. akt: 2022-08-08 11:28:21)

Autor zdjęcia: Archiwum Urząd Gminy Małdyty

Ryk i warkot silników oraz blask lśniących maszyn wypełnił w słoneczne sobotnie popołudnie ulice Małdyt, którymi przejechała parada motocykli.
Tak oto Moto-Piknik w Małdytach wpisuje się już na stałe w kalendarz sierpniowych imprez, która zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu pod patronatem wójta Gminy Małdyty.
(…)

Małdycka impreza nie była przeznaczona tylko dla zmotoryzowanych, to impreza dla całych rodzin, na której nie zabrakło atrakcji zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych uczestników. Policyjny Klub Sportowy Mazury zorganizował pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przedstawił zasady bezpieczeństwa w wodzie i jej okolicy w ramach ogólnopolskiego programu „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Dla najmłodszych uczestników imprezy były „dmuchańce”, basen z kulkami oraz emocjonujące zawody sportowe. Fantastyczne akrobacje rowerowe przedstawił Piotr Bielak, uczestnik programu „Mam Talent”, który w niezwykły sposób pokazał jak jeździ na przednim kole …do tyłu!!! Takiego rowerowego show Małdyty jeszcze nie widziały, publiczność aktywnie uczestniczyła w pokazie, a ilość akrobacji na tym niewielkim rowerku mogła zadziwić nawet doświadczonych akrobatów rowerowych. Nie zabrakło pokazu Krav maga, które przeprowadził Piotr Marek z grupą CSS Szafa.
(…)

Całość imprezy uświetnił występ zespołu STREFA 50 – jak sami o sobie mówią „Weterani scen i szos”. Panowie zagrali niezwykle  klimatyczną muzykę w stylu vintage rock z domieszką country, taka muza wpada w ucho, zwłaszcza przy motocyklach. W godzinach wieczornych można było spróbować swoich talentów w tańcu przy współczesnej muzyce rozrywkowej, którą zagrał DJ Rychu.

Mamy nadzieję, że występy gości, miła atmosfera oraz dzień pełen emocji sprawił, że dla wielu był to niezapomniany czas w Małdytach.
UG Małdyty