Młody mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu na ul. Niepodległości w Olsztynie. Na szczęście policjanci przyjechali w porę

2022-08-04 10:36:09(ost. akt: 2022-08-04 11:37:47)

Autor zdjęcia: OSP Gutkowo

O prawdziwym szczęściu musi mówić 35-latek z Olsztyna, którego policjanci w ostatniej chwili odwiedli od próby samobójczej. Młody mężczyzna stał za barierką mostu nad Łyną na ul. Niepodległości w Olsztynie. W ostatniej chwili interweniowali policjanci.
Pierwszy na miejsce przybył patrol policji, który cudem skutecznie udaremnił próbę samobójczą młodego mężczyzny. W tym samym czasie w miejscu zdarzenia znalazła się również jednostka OSP Gutkowo, która wracała z usuwania plamy ropopochodnej na ul. Pstrowskiego.

Strażacy udzielili pomocy przedmedycznej i zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Młody mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego.


___________________________________

Pamiętaj! Nigdy nie jesteś sam! Całą dobę dzwoń do Olsztyńskiego telefonu zaufania "Anonimowy przyjaciel" 89 19288 lub 89 527 00 00. Przez całą dobę czeka na Ciebie dyżurny – życzliwy, ciepły, serdeczny, dyskretny – po prostu anonimowy przyjaciel. Jeśli będziesz chciał, Anonimowy Przyjaciel podpowie, gdzie szukać pomocy, zna dobrych fachowców w różnych dziedzinach, skieruje w dobre ręce.