Nowa akcja z maskotkami w Biedronce. Co tym razem szykuje dyskont?

2022-08-02 10:35:35(ost. akt: 2022-08-02 10:52:29)
Biedronka startuje z nową akcją

Biedronka startuje z nową akcją

Autor zdjęcia: biedronka.pl

Biedronka niebawem ruszy z nowym programem lojalnościowym. Po Gangu Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków i Swojaków czas na nowe maskotki. Teraz czas na Gang Bystrzaków.
Biedronka szykuje kolejną akcję promocyjną związaną ze zbieraniem naklejek za zakupy, które później będzie można wymienić na maskotki. Tym razem będą to członkowie Gangu Bystrzaków.

Bystrzaki trafią do sklepów pod koniec wakacji.

We wszystkich dotychczasowych odsłonach firma rozdała 40 mln maskotek i sześć milionów książek.

Robisz zakupy w Biedronce?
pokaż wyniki »

To niejedyne nowości w Biedronce. Szykuje się też otwarcie sklepu internetowego, Biedronka Home. Nie został on jeszcze oficjalnie zaprezentowany. Dostęp do niego uzyskali pracownicy tej sieci i to oni jako pierwsi mogą przetestować nową ofertę. Sklep ma zawierać przede wszystkim szeroko rozumiane produkty dla domu. Zostały one podzielone na dziewięć kategorii: kuchnia, dom i ogród, elektronika, warsztat i auto, sport i hobby, zdrowie i uroda, dziecko, kultura i rozrywka oraz moda.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tex #3104072 2 sie 2022 22:16

    Gang cwaniaków.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

  2. magda #3104063 2 sie 2022 15:53

    Biedronka w Dekadzie przy dworcu - były szlabany, każdy kto chciał mógł wjechać, opłacić parking i było wszystko uczciwie. Teraz chyba jakiś polityk się zajął tym biznesem i wprowadził bileciki z maszyny, tablica z informacją o płatnym parkingu jest skrzętnie skryta za budką na wózki, ale to nie wszystko, jest też cieć który tez się skrywa ale w krzakach. Resumując, chcą się dorobić na mandatach bo wjeżdżając na parking pierwszy raz nie ma szans by ktokolwiek skumał że parking jest płatny.

    odpowiedz na ten komentarz