BARDZO PILNE! Zaginęła Agnieszka Obarzanek-Krasuska spod Olsztyna. Jej życie może być zagrożone

2022-07-25 10:27:40(ost. akt: 2022-07-25 10:47:03)

Autor zdjęcia: SOS Zaginieni/ OSP Jeziorany

Od niemal trzech dni trwa akcja poszukiwawcza Agnieszki Obarzanek-Krasuskiej z Tłokowa (powiat olsztyński, gmina Jeziorany). Kobieta w czwartek (21 lipca) wyszła z domu w Tłokowie. Służby w okolicach jeziora Ring znaleźli jej rzeczy osobiste (m.in telefon). Kobieta może znajdować się w niebezpieczeństwie.
Agnieszka Obarzanek-Krasuska w czwartek (21 lipca) około godz. 14 wyszła ze swojego domu w Tłokowie i już do niego nie wróciła. Ostatni raz widziana była między jeziorem Ring a jeziorem Kokowskim (Tłokowo-Wójtówko), tam też były prężnie prowadzone czynności poszukiwawcze.

W tym miejscu odnaleziono rzeczy osobiste zaginionej tj. torebkę z telefonem oraz długą bluzkę, jednak kobiety nie odnaleziono. Możliwe jest, że Agnieszka samotnie się przemieszcza, może sprawiać wrażenie osoby zagubionej, nieobecnej. Może być również brudna od błota w związku z miejscem, gdzie była ostatni raz widziana.

Agnieszka ma 170 cm wzrostu, niebieskie oczy, jest szczupłej budowy ciała. Znakiem szczególnym jest znamię nad ustami.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w jasną, biało-błękitną bluzkę i spodenki dżinsowe – nie jest to pewna informacja, ponieważ Agnieszka mogła się przebrać.

Każdego kto widział zaginioną, prosimy o kontakt z koordynatorem poszukiwań pod numerem telefonu 605549341 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112

W akcję ratowniczą zaangażowana jest jednostka OSP w Jezioranach, policja, służba więzienna, Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza, WOT, państwowa straż pożarna i wiele indywidualnych osób, głownie rodzina i znajomi poszukiwanej Agnieszki.

— Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie jaki wkładacie w poszukiwania- wszyscy doceniamy jak wiele stawiacie na szali aby tylko odnaleźć Agnieszkę całą i zdrową. Ogromne podziękowania należą się również dla pracowników szkoły specjalnej w Żardenikach oraz znajomych Agnieszki za przygotowanie posiłków dla wszyskich zaangażowanych w poszukiwania — piszą strażacy ochotnicy z Jezioran.

I dodają: My jako jednostka obiecujemy że zrobimy co tylko będziemy mogli aby tylko pomóc odnaleźć Agnieszkę.

Artykuł będzie aktualizowany.

Karol Grosz


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. observer #3103586 25 lip 2022 13:38

    "Służby znaleźli jej rzeczy"? Macie przedszkolaków na stażu?

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz