Na prośbę pisarza z Nidzicy Jakuba Żulczyka wafle Familijne wznowiły produkcję smaku chałwowego

2022-07-17 14:00:29(ost. akt: 2022-07-21 18:54:33)
Jakub Żulczyk będzie mógł napędzać się do pracy ulubionymi waflami

Jakub Żulczyk będzie mógł napędzać się do pracy ulubionymi waflami

Autor zdjęcia: facebook.com/jakub.zulczyk

Jakub Żulczyk zwrócił uwagę na brak jego ulubionych wafli chałowych. Producent wziął sobie jego słowa do serca i wznowił produkcję smaku. Pisarz z Nidzicy otrzymał obfity zapas.
Jakub Żulczyk, autor m.in. „Ślepnąc od Świateł” czy thrillera „Wzgórze psów”, wywołał do tablicy firmę Colian, producenta wafli Jutrzenka. W maju zamieścił na swoim Facebooku wpis, w którym zwrócił się do swoich fanów z pytaniem o dostępność wafli Familijnych o smaku chałwowym. Potrzebował ich, żeby pracować. Dodał, że, chrupiąc wafle chałwowe, napisał swoje cztery ostatnie powieści.

— Słuchajcie będzie z tego beka na pół internetu, ale pies to gonił, są rzeczy ważniejsze niż poważny wizerunek, poza tym jest to sprawa kluczowa dla mojej dalszej pracy pisarskiej, piszę o tym tutaj bo już nie mogę tego wytrzymać, czy ktoś wie do diabła dlaczego firma Jutrzenka wycofała chałwowy smak wafli Familijnych? Czy ktoś wie gdzie może jeszcze można je nabyć? — spytał Jakub Żulczyk.

Wafle chałwowe ustąpiły niedawno miejsca nowym smakom. Jednak marka Familijne postanowiła raz jeszcze uruchomić produkcję smaku chałwowego. W efekcie powstało kilkaset opakowań wafli chałwowych. Ponad 300 z nich trafiło prosto do domu pisarza.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grand #3103037 17 lip 2022 16:29

    Nie wiedziałem ,że coś takiego jest.

    Ocena komentarza: warty uwagi (13) odpowiedz na ten komentarz