Pogoda kolejny raz pokonała inwestycję tramwajową w Olsztynie

2022-07-13 11:31:21(ost. akt: 2022-07-13 11:42:06)

Autor zdjęcia: Czytelniczka GO

Podczas ostatnich ulew tymczasowe ronda na Nagórkach "odpłynęły". Wykonawca pobrał naukę z tej cennej lekcji i zabezpieczył plastikowe separatory ruchu drogowego ciężkimi workami z piaskiem. Niestety wczorajszy wiatr wystawił na ciężką próbę metalowe ogrodzenia oddzielające chodnik od terenu budowy.
Wczorajsze wichury połamały konary drzew na terenie miasta i spowodowały niemałe szkody. Ciężką próbę przeszły również metalowe ogrodzenia, które oddzielają chodnik od terenu inwestycji.

— Wczoraj (wtorek 12 lipca -red) szłam chodnikiem na skrzyżowaniu ul. Dworcowej z al. Piłsudskiego. Połowa tych metalowych ogrodzeń była przewrócona w ten sposób, że zajmowały praktycznie cały chodnik. Przede mną szła kobieta z dzieckiem, która musiała sporo się napocić, żeby ominąć te przeszkody. Rozumiem inwestycja inwestycją, ale czy nie można tego porządnie zabezpieczyć? A co jeśli akurat tamtędy by ktoś przechodził. Przecież te płoty są bardzo ciężkie! — pisze nasza oburzona czytelniczka.

Metalowe płoty jak długie leżały przez całą szerokość chodnika. Uważajcie, w trakcie silnego zagrożenia mogą one stwarzać zagrożenie.

kg

Fot. Czytelniczka GO

Fot. Czytelniczka GO