Ślubowanie nowo przyjętych oraz odznaczenia dla zasłużonych Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

2022-07-12 07:10:00(ost. akt: 2022-07-11 14:55:45)

Autor zdjęcia: materiały prasowe

W asyście pocztu sztandarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej ślubowali nowo przyjęci funkcjonariusze. Podczas uroczystości Komendant W-MOSG gen. bryg. SG Robert Inglot wręczył również medale i wyróżnienia.
8 lipca słowa roty wypowiedziało 25 funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy po szkoleniu zostaną skierowani do pełnienia służby w Placówkach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Komendant W-MOSG, pogratulował ślubującym wstąpienia w szeregi formacji.

Podczas uroczystości uhonorowano również funkcjonariuszy i pracowników Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej nadał 13 zasłużonym złote, srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę. Medalem za Zasługi dla Straży Granicznej, nadanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji odznaczono 2 osoby. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał 16 osobom odznakę okolicznościową - Medal Trzydziestolecia Powołania Straży Granicznej wyróżniającym się w popularyzowaniu tradycji, historii i dokonań Straży Granicznej.

Odznakę Straży Granicznej odebrało 3 funkcjonariuszy SG. W trakcie przedsięwzięcia komendant oddziału wręczył pracownikom listy okolicznościowe z tytułu jubileuszu pracy zawodowej. Podziękował za trud pracy na rzecz Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, życząc dalszych sukcesów zawodowych.


Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Stary dziad #3102845 12 lip 2022 19:22

  Pytam bo jak się starałem o pracę ruskiego trola to nie musiałem udowadniać pochodzenia rosyjskiego. Wystarczyło że mam mam niski iloraz inteligencji i wierzę w rosyjską propagandę.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-30) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Ktoś #3102831 12 lip 2022 12:15

   Czy w dalszym ciągu warunkiem przyjęcia do tej służby jest "udokumentowane ukraińskie pochodzenie"?

   Ocena komentarza: warty uwagi (74) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Marta #3102828 12 lip 2022 10:20

    Parytety. Super, będzie komu bronić ojczyzny, więcej kobiet niż mężczyzn przyjmują, oby tak dalej. Subiektywna ocena, chyba można czy już przekroczona bariera własnego zdania ?

    Ocena komentarza: warty uwagi (51) odpowiedz na ten komentarz