Czy PO przywróci obowiązkowe pracujące soboty?

2022-07-10 21:42:38(ost. akt: 2022-07-10 21:49:16)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Jeżeli Donald Tusk mówi o pracy przez 4 dni w tygodniu, to należy zacząć się martwić, że Platforma po wygranych wyborach przywróci obowiązkowe pracujące soboty – powiedział Radosław Fogiel z PiS.
W ten sposób wicerzecznik PiS odniósł się do najnowszej propozycji szefa PO. – Przecież tak było zawsze: kiedy Donald Tusk mówił, że wyrzuci z rządu każdego, kto będzie podnosić podatki, to podniósł VAT. Przecież jak mówili, że nie będą podnosić wieku emerytalnego, to wydłużyli Polakom czas do emerytury – mówił Fogiel w Polsat News.

Przypomnijmy, Tusk podczas sobotniego spotkania z młodymi w Szczecinie zapowiedział m.in., że PO do wyborów będzie miała przygotowany precyzyjny projekt pilotażu na czterodniowy tydzień pracy.
Do propozycji szefa PO odniósł się też minister w Kancelarii Prezydenta Andrzej Dera, Powiedział, że Donald Tusk jest "klasycznym populistą", a "jego propozycja była niepoważna".

Zwolennikiem czterodniowego dnia pracy jest natomiast Adrian Zandberg z Partii Razem. Polityk ironicznie podkreślił, że "to miłe, że program partii Razem zyskuje popularność"(PAP)

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Stary dziad #3102900 13 lip 2022 22:00

  Kaczyński kłamstwo ma we krwi. Jak mówił, że nie zostanie premierem gdy brat będzie prezydentem to został, jak mówił, że Macierewicz nie będzie szefem MON to został, jak jego minister mówił, że wystarczy nie kraść i pieniądze będą to dalej ich nie ma, jak mówił, że inflacja będzie niska to bije rekordy.... On liczy na brak pamięci swych wyborców i na ich nienawiść do PO. Ale czy na nienawiści da się coś trwałego i wartościowego dla Polski zbudować?

  odpowiedz na ten komentarz

 2. as. #3102897 13 lip 2022 18:12

  Tusk kłamstwo ma we krwi. Jak mówił, że nie podniesie stawki VAT-u to podniósł, jak mówił, że zostaje w Polsce to pojechał zarabiać do Brukseli, jak jego minister mówił, że pieniędzy nie ma i nie będzie, to "zapomniał" ile miliardów wyłudzonego VAT-u wysysały z kasy Państwa mafie vatowskie, jak mówił, że nie podniesie wieku emerytalnego to podniósł.... On liczy na brak pamięci swych wyborców i na ich nienawiść do PIS-u. Ale czy na nienawiści da się coś trwałego i wartościowego dla Polski zbudować?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. grand #3102810 11 lip 2022 20:36

  Znowu pisowski bełkot. Pisdzielce mają kompleks Tuska i wiedzą, że czas rozliczeń i odpowiedzialności nadchodzi. Cele będą gotowe.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz