Możesz oddać krew w cieniu startującego samolotu!

2022-07-08 07:10:00(ost. akt: 2022-07-07 15:58:50)

Autor zdjęcia: Facebook: Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach

VIII Rodzinny Piknik Lotniczy w Gryźlinach już niebawem. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli skorzystać m.in z punktu zdrowia i możliwości oddania krwi.
Uczestnicy pikniku będą mogli spędzić czas na oglądaniu pokazów lotniczych, ale także w strefie rozrywki, gastronomii, na stoiskach sprzedaży. Otwarty będzie m.in specjalny punkt zdrowia.

Będzie można zasięgnąć tam porady w kwestiach t.j. profilaktyka 40+, profilaktyka raka piersi i szyjki macicy, profilaktyka chorób układu krążenia.

Pracownicy NFZ udzielą informacji o dobrowolnym ubezpieczeniu i leczeniu uzdrowiskowym.

— Każda okazja jest dobra, żeby przypomnieć o profilaktyce i porozmawiać o zdrowym trybie życia. Chcemy być jak najbardziej dostępni dla naszych klientów, dlatego wychodzimy w plener, umożliwiają załatwienie niektórych spraw poza siedzibą oddziału- mówi Magdalena Mil, Rzecznik Prasowy WMOW NFZ w Olsztynie.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marta #3102702 8 lip 2022 07:58

    Markiting dźwignią handlu. Skoro krew jest bezcenna to może by zorganizować dla grupy osób oddających krew przelot samolotem nad Olsztynem za free tzn za krew. Każdy byłby zadowolony. Niech PISuarowa służba zdrowia rozda trochę pieniędzy (mówię o paliwie na lot) dla ludzi wartych rozdania, a nie na bezmyślne zasilanie budżetu dla niepracujących Karyn i Sbiksów. W cieniu to ja mogę sobie posiedzieć pod drzewem na łące.

    odpowiedz na ten komentarz