Nowe władze warmińsko-mazurskiego PiS

2022-06-28 22:26:13(ost. akt: 2022-06-28 22:52:16)
minister MON Mariusz Błaszczak

minister MON Mariusz Błaszczak

Autor zdjęcia: PAP

Wicepremier i minister obrony Mariusz Błaszczak został pełnomocnikiem wojewódzkim PiS. Warmińsko-mazurskie podzielono teraz na cztery partyjne okręgi.
Komitet Polityczny PiS zatwierdził nową strukturę organizacyjną partii. Wybrano też nowych szefów okręgów oraz 16 opiekunów wojewódzkich, którzy będą koordynowali zmiany w strukturach partii.
Od 1 lipca struktura organizacyjna PiS zostanie dopasowana do okręgów senackich, których w warmińsko-mazurskim są 4.
I tak, szefem okręgu olsztyńskiego została posłanka Iwona Arent, elbląskiego – poseł Leonard Krasulski. iławskiego poseł Zbigniew Babalski a ełckiego Mateusz Szkaradziński (przewodniczący Forum Młodych PiS w Olsztynie).Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jaaa #3102292 29 cze 2022 08:29

    No nie wierze ,,kuwetowy '' prezesem pis dzielców !! W nim jest tyle charyzmy co w sra...ym kocie ,ale może i dobrze bo szybko ten twór popadnie w niebyt ,a wasale pozagryzają się o schedę po ,,kurduplu ''!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

  2. Marta #3102285 29 cze 2022 06:45

    Wydawać by się mogło, że w naszym kraju, w którym bądź co bądź ludzie są coraz bardziej wykształceni i świadomi świata i życia zachodu, że nie możliwym jest kierpwanie Państwem przez te hurrrwy i propagandowe zagrywki, a jednak. Świadomi zachodu, mam na myśli życie w dobrobycie i dostaku, nie mylić z marginesowym LGBTQ+

    Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz