Zmiany organizacji ruchu wzdłuż ulic Synów Pułku, Wyszyńskiego i Piłsudskiego w Olsztynie

2022-06-21 14:50:43(ost. akt: 2022-06-21 14:48:29)

Autor zdjęcia: Olsztyn.eu

Trwa budowa nowego fragmentu tramwajowej infrastruktury. Wykonawca zapowiada na najbliższe dni kolejne istotne zmiany w organizacji ruchu.
Już w środę wieczorem (22 czerwca) nowe rozwiązania zaczną obowiązywać w rejonie skrzyżowania ul. Wyszyńskiego, Synów Pułku, Pstrowskiego. Natomiast od piątku (24 czerwca) w ciągu ulic Wyszyńskiego i Piłsudskiego.

Zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Pstrowskiego, Synów Pułku i Wyszyńskiego


Wykonawca planuje prowadzić zmiany od godziny 22:00 w środę (22 czerwca).
Na skrzyżowaniu nastąpi zmiana geometrii tymczasowego ronda. Przejścia dla pieszych zostaną przeniesione w nowe lokalizacje. Obecnie funkcjonujące przystanki autobusowe zostaną przeniesione. Na ul. Synów Pułku ruch pieszych będzie obywać się po stronie os. Mazurskiego.

Fot. Olsztyn.eu

Zmiany w rejonie skrzyżowania ulic Leonharda, Piłsudskiego i Wyszyńskiego oraz Augustowskiej i Żołnierskiej z Wyszyńskiego


Wykonawca planuje prowadzić zmiany od 22:00 w piątek (24 czerwca).
Dotychczasowe rondo na skrzyżowaniu ulic Leonharda, Piłsudskiego i Wyszyńskiego zmieni geometrię. Zamknięta zostanie al. Piłsudskiego w kierunku ul. Dworcowej. Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Augustowskiej i Żołnierskiej zostanie otwarta ul. Żołnierska z możliwością przejazdu do ulic Parkingowej i Dworcowej. Zmiany lokalizacji przystanków oraz ruchu pieszych nie są planowane.

Fot. Olsztyn.eu

Zmiany na al. Piłsudskiego od ul. Dworcowej do ul. Leonharda


Wykonawca planuje prowadzić zmiany od 22:00 w piątek (24 czerwca).
Odcinek al. Piłsudskiego pomiędzy ul. Dworcową a skrzyżowaniem ulic Leonharda i Wyszyńskiego, będzie ulicą jednokierunkową, z przejazdem od ul. Dworcowej do ul. Parkingowej w kierunku ul. Żołnierskiej, przeznaczonym dla ruchu lokalnego z dojazdem do posesji. Na tym odcinku nie będzie kursować komunikacja miejska. Ruch dla pieszych nie zmienia swojej lokalizacji.

Fot. Olsztyn.euKomentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wojtelk2424 #3101973 21 cze 2022 22:13

  Obrazek z piątku i soboty z budowy. Ul Krasickiego i Wilczyńskiego NIKOGO NA BUDOWIE. Sprzęt stoi nie wiem jakie są terminy inwestycji ale w takim tempie to chyba " drugą Japonię zbudujemy". Drugi obrazek ul Świtycz-Widackiej na całej długości zero przejść dla pieszych jedno na początku ulicy. Walka z jadącymi autami tych którzy chcą się dostać na drugą stronę ulicy (przychodnia, apteka, sklep, no i bloki mieszkalne) gratulacje dla ARBUZA za umilanie życia. Wzdłuż ulicy ograniczenie do 30 km/h a policjanta żadnego. Po co stoicie po krzakach jak na tym odcinku w godzinę zrobicie miesięczny limit mandatów.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) odpowiedz na ten komentarz

 2. Grzes #3101970 21 cze 2022 20:23

  Wróci Małkowski, to zrobi porządek z Grzymowiczem !!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 3. frost #3101945 21 cze 2022 15:59

  Praca wrze i pali się w rękach wykonawców. Nagromadzono tyle sprzętu, że przeszkadzają sobie nawzajem. Na wszystich odcinkach tysiące robotników. Aż serce rośnie jak Olsztyn nam pięknieje!

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 4. dis #3101936 21 cze 2022 15:18

  arbuzowych wagoników ciąg dalszy...

  Ocena komentarza: warty uwagi (15) odpowiedz na ten komentarz