Gra miejska w Olsztynie na Dzień Ojca

2022-06-15 11:48:50(ost. akt: 2022-06-15 15:40:36)

Autor zdjęcia: olsztyn.eu

Już w niedzielę (19 czerwca) wyjątkowe wydarzenie - gra miejska "Przygoda z Tatą". Dzięki wspólnej zabawie, tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi.
Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki - to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy w Kortowie. Warto zgłosić się już teraz!

We wspólnej zabawie wezmą udział drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w pikniku jest bezpłatny. Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek, a na zwycięzców czekają specjalne nagrody!

Jakie konkurencje czekają na uczestników? Są to między innymi: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, budowanie wierzy na piasku, rzuty do kosza, rodzinna sztafeta, rozwiązywanie zagadek związanych z lokalnym dziedzictwem czy pokonanie toru przeszkód.

Tuż po zakończeniu gry, wśród wszystkich uczestników, rozlosowane zostaną vouchery na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach - do ośrodka Akademickiego Związku Sportowego w Wilkasach na Mazurach.

Start gry zaplanowano na niedzielę (19 czerwca) na 10:00 w Kortowie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do soboty (18 czerwca, do 18:00): Zgłoszenia

Źródło: olsztyn.eu

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Dorota #3101662 15 cze 2022 21:19

    W żadnym innym kraju mężczyźni i ojcowie nie są tak bardzo dyskryminowani jak w polszy.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) odpowiedz na ten komentarz